+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Pradedantys e-verslą ar ieškantys plėtros sprendimo dažnai susiduria su dilema – elektroninės parduotuvės nuoma ar kūrimas – kas gi vis dėl to geriau? Šiandien rengiame estafetę, kuri padės įvertinti pagrindinius šių dviejų sprendimų skirtumus ir vertę įvairiais aspektais. Prisijunkite prie estafetės komentaruose – kokiais dar aspektais reikėtų įvertinti šiuos du sprendimus? Kas geriau Jūsų manymu? Pasidalinkite savo nuomone po straipsniu.

 

Taigi, pradedame estafetę!

Kaina 

E-Parduotuvės Kūrimas kainos atžvilgiu yra brangesnis pasirinkimas, ypač jeigu norite kokio nors išskirtinio dizaino. Šiuo atveju Jūs sumokate už visus kūrimo, paruošimo, projektavimo, dizaino ir kitus darbus kartu su mokesčiu už serverį ir domeną. Lietuvoje elektroninių parduotuvių kūrimo kaina svyruoja nuo kelių tūkstančių iki neribotų aukštumų, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Kadangi su laiku elektroninė parduotuvė „sensta“, atėjus laikui ją atnaujinti, mokate iš naujo.

E-Parduotuvės Nuoma kainos atžvilgiu yra pigesnis sprendimas dėl kelių priežasčių:

  • Mokate nedidelį mėnesinį mokestį, kuris “nesulaužo” Jūsų biudžeto.
  • Papildomai nemokate už sukūrimo, paruošimo ar projektavimo darbus.
  • Pasikeitus aplinkybėms, bet kada galite pereiti į smulkesnį planą ir taip sumažinti išlaidas.
  • Nedidelė mėnesinė kaina atsiperka – dažniausiai pakanka parduoti vieną ar kelias prekės (priklausomai nuo pardavimo kainas) ir štai jau pasidengėte mėnesinį e-parduotuvės nuomos mokestį.
  • Bananarent nuomojamos e-parduotuvės yra nuolat atnaujinamos, dizainas pritaikomas prie kintančių technologijų ir šie atnaujinimai yra nemokami.

 

Funkcionalumas

E-Parduotuvės Kūrimas: Jeigu nelabai nusimanote e-prekybos platformose, kuriant e-parduotuvę reikėtų gerai išsiaiškinti kiek galimybių turės Jūsų e-parduotuvė. E-Komercijos platformos visos skirtingos – vienos gali daugiau, kitos gali nepaprastai mažai arba jų programinis kodas yra labai prastai parašytas, todėl galite susidurti ne tik su esamų funkcijų gedimais, bet ir su blokada naujų funkcijų diegimui, o tai reiškia, kad liksite stagnuoti su ta pačia silpna e-parduotuve.

E-Parduotuvės Nuoma: Šiuo atveju norėtume kalbėti būtent apie Bananarent e-parduotuvių nuomą, kadangi esame tvirtai įsitikinę mūsų e-parduotuvių funkcionalumu ir ateities patobulinimų galimybėmis. Ir tai – ne tik šnekos!

Bananarent e-parduotuvių funkcionalumas buvo išbandytas mūsų pačių, daugiau nei tris metus vykdant realią, tikrą prekybą internetu. Per visą šį laiką mūsų eksperimentinė e-parduotuvė nei karto “nesulūžo”, sėkmingai atnaujinome e-parduotuvės dizainą tris kartus be jokių gedimų, sėkmingai integravome visas sugalvotas papildomas marketingo idėjas, tris kartus atnaujinome e-parduotuvės versiją, pamatėme realias e-parduotuvės seo optimizacijos galias (e-parduotuvė dominuoja Google paieškos pirmosiose pozicijose pagal daugelį aktualių raktažodžių), išlaikėme didelę klientų bazę ir niekada nepritrūkome nei vienos funkcijos ar galimybės e-parduotuvės valdyme.

 

Laikas

E-Parduotuvės kūrimas laiko atžvilgiu užima… daug laiko. Priklausomai nuo Jūsų pasirinktos įmonės, gali praeiti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, kol Jūsų e-parduotuvė startuos internete, kadangi reikia suderinti dizainą, reikalingas funkcijas, vėliau dažnai prireikia vieno ar dviejų koregavimų. Pripažinkime, laikas – pinigai ir, jeigu norite, kad prekyba kuo greičiau įsisiūbuotų, tai įvyks negreit, jei renkatės e-parduotuvės kūrimą.

Internetinės Parduotuvės Nuoma yra daug greitesnis sprendimas. Bananarent Jūsų pasirinkto dizaino e-parduotuvę paruošią per 1 darbo dieną ir atsiunčia Jums prisijungimus bei papildomą informaciją, pagreitinančią susipažinimo su e-parduotuvės valdymu procesą. Kad viskas eitųsi kaip sviestu patepta, Jūsų asmeninis e-komercijos vadybininkas padeda: pasikeisti e-parduotuvės banerius, spalvas, informacinius tekstus, sukurti patogų e-parduotuvės meniu ir atsako į visus Jums iškilusius klausimus itin greitai. Jo darbas yra padėti Jums kuo greičiau startuoti ir startuoti sėkmingai. Jo pagalba yra visada nemokama ir nematuojama valandomis.

 

Priežiūra, Atnaujinimai ir Palaikymas

E-Parduotuvės Kūrimo atveju Jums sukurta e-parduotuvė atiduodama į Jūsų rankas ir, prireikus atlikti atnaujinimus ar atsiradus gedimui, Jūs turite tai atlikti patys, kurti programuotojo etatą savo įmonėje arba ieškoti kas Jums tai atliks, kadangi e-parduotuvės kūrimo paslauga kūrimu ir pasibaigia. Lygiai taip pat ir su e-parduotuvės valdymu – e-parduotuvės kūrėjai nekonsultuos Jūsų papildomai, iškilus klausimų dėl valdymo po poros ar keleto savaičių.

El. Parduotuvės Nuoma šiuo atveju yra Jūsų „skydas“. Esant atnaujinimams, Bananarent juos įdiegia nemokamai ir Jums nereikia niekuo rūpintis. Esant gedimams, Jums tereikia pranešti apie jį mums ir mes surandame gedimo priežastį ir ją pašaliname per trumpiausią įmanomą laiką. Kilo klausimų dėl valdymų? E-komercijos vadybininkas visada pasiruošęs Jums paaiškinti kaip ką padaryti.

 

Dizainas

E-Parduotuvės Kūrimas šiuo aspektu yra šiek tiek pranašesnis, kadangi Jums kuriamas dizainas yra unikalus, nesikartojantis ir skirtas tik Jums (išskyrus atvejus, kai renkatės el. parduotuvės kūrimą pagal dizaino šabloną). Jūs galite dirbti kartu su e-parduotuvės kūrėjais prie dizaino ir nurodyti kas Jums nepatinka bei prašyti tai pakeisti, kol pasieksite optimaliai Jūsų poreikius patenkinančią e-parduotuvės išvaizdą.

El. Parduotuvės Nuoma dizaino atžvilgiu Jums siūlo pasirinkti pageidaujamą dizaino šabloną (ir dauguma įmonių siūlo vieną ar du išdėstymo variantus, tik skirtingų spalvų), kurio labai smarkiai redaguoti negalėsite. Tačiau Bananarent pasistengė šį atotrūkį sumažinti. Šiuo metu mes siūlome 6 visiškai skirtingus, modernius ir malonius akiai dizaino variantus, iš kurių kiekvienas yra unikalus savo išdėstymu, reklaminių banerių pločiais, papildomų informacinių laukų vietomis, funkcionalumu ir prekių atvaizdavimu. Kartu šie dizainai yra universalūs ir pilnai modifikuojami – galima pritaikyti bet kokių prekių asortimentui, pasikeisti visas spalvas ir visus banerius. Tai atlikus ir užpildžius e-parduotuvę prekėmis, kiekviena e-parduotuvė atrodo visiškai savaip, taigi Bananarent klientų e-parduotuvės labai retai atrodo „kažkur matytos“ ar vienodos.

 

Talpinimas ir Apsauga

Kaip ir minėjome anksčiau, sukurta elektroninė parduotuvė yra atiduodama į Jūsų rankas. Tai reiškia, kad Jūs patys turite pasirūpinti e-parduotuvės talpinimu serveryje ir jo pratęsime, domeno pratęsimu, e-parduotuvės atsarginių duomenų kopijų formavimu ir apsauga.

O kaip yra su e-parduotuvės nuoma? Bananarent elektroninės parduotuvės nuoma visu tuo pasirūpina už Jus. Jūsų e-parduotuvė talpinama saugomuose serveriuose, budintys technikai prižiūri e-parduotuvės saugumą ir nuolat kuria atsargines e-parduotuves duomenų kopijas. Jūs taip pat gaunate saugias el. pašto dėžutes. Jeigu pageidaujate, galite užsisakyti SSL sertifikatą savo e-parduotuvei.

 

Marketingas ir Reklama

Jeigu nusprendėte kurti e-parduotuvę, būtinai pasidomėkite, kokius marketingo, reklamos, socialinio marketingo, SEO optimizacijos ir konversijos įrankius ji turės. Šiais laikais e-verslui tikrai nebepakanka tik svetainės su krepšelio apmokėjimo sistema. Vartotojai tampa atsargesni ir išrankesni, todėl turite būti įsitikinę, kad turėsite pakankamai įrankių jiems sudominti ir išlaikyti.

Bananarent e-parduotuvės nuoma jau turi integruotus įrankius, padedančius kurti klientų lojalumą, pritraukti lankytojų ir paskatinti juos pirkti. Sužinokite daugiau apie Bananarent e-parduotuvės nuomą. Ieškote ko nors dar galingesnio? Bananarent ProKomercijos nuoma suteikia Jums šimtus nepaprastai efekyvių socialinio marketingo įrankių ir reklamos įrankių, padeda lankytojus paversti pirkėjais tokiais būdais, kuriuos naudoja didžiausios pasaulinės kompanijos. Kartu ProKomercija leidžia itin giliai analizuoti Jūsų e-parduotuvės, marketingo ar SEO optimizacijos veiksmų efektyvumą.

 

VERDIKTAS!

Estafetėje nugalėjo… Iš tiesų, leisime verdiktą priimti Jums patiems. Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų, tačiau galų gale, viskas priklauso nuo Jūsų tikslų, galimybių ir gebėjimų. Bananarent visada suteikia galimybę nuomojamą e-parduotuvę išsipirkti. Bananarent gali e-parduotuvę Jums ir sukurti, jeigu manote, kad tai – geriausias pasirinkimas Jums. Bet kuriuo atveju, mes linkime Jums pačios didžiausios sėkmės prekiaujant internetu. Prekyba internete suteikia nepaprastas galimybes! Jūs galite prekiauti ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, nesteigdami įmonės padalinių kitose šalyse. Jūs galite išpopuliarinti savo prekę ar produktą naudodamiesi socialinių tinklų galia. Jūs galite parduoti daugiau, perkėlę fizinių parduotuvių verslą į prekybą internetu. Jeigu dar to nepadarėte – nedelskite! Jūs neturite ko prarasti pabandydami, bet Jūs galite prarasti labai daug nepabandę.

Jūsų Bananarent

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu
Elektroninių parduotuvių nuoma su seo optimizacija - top 10 patarimų optimizavimuiE-parduotuvės nuoma yra, kokie sekantys e-parduotuvės paruošimo žingsniai