+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Elektroninių parduotuvių nuoma bet kokio dydžio poreikiams.

Būkite stipriausi savo rinkoje kartu su stipriausiu E-komercijos sprendimu.

Išties, kam vargti su nieko nesugebančia e-komercijos platforma, kai galima pasirinkti tai, kas leidžia uždirbti daugiau?

Elektroninių parduotuvių nuoma su daugiau nei 400+ funkcijų iškart.

Bananarent E-komercija yra pažangiausias ir pelningiausias būdas pradėti prekybą internete. Joks kitas sprendimas Lietuvoje Jums neatneš tokių rezultatų kokius pasieksite dirbdami su su mumis, nes mūsų elektroninių parduotuvių nuoma yra pilnai optimizuota ir nukreipta į pagrindinį e-prekybos tikslą – didesnę konversiją, daugiau klientų ir didesnį žinomumą, nenumaunant paskutinių kelnių.

Mes neribojame Jūsų verslo sėkmės – už žemesnę nei rinkos kainą Jums suteikiame pažangiausią E-komercijos platformą su visais įrankiais iškart. Kitaip, nei kitos įmonės, mes neapkrausime Jūsų ribotais, skirtingais ir dirbtinai užbrangintais paslaugų planais – nuo pat pirmos dienos Jūs turėsite maksimalų marketingo, administravimo ir statistikos įrankių arsenalą, kurio pagalba Jūsų parduotuvė generuos nepalyginamai geresnius rezultatus.

Šeši pamatiniai akmenys pilnam E-komercijos potencialui išnaudoti.

Kol kiti Jums siūlo daugiau beverčių pašto dėžučių ir vietos, mes Jums garantuojame didesnę konversiją ir daugiau pardavimų.

DIDESNĖ KONVERSIJA

Paverskite lankytojus pirkėjais ir turėkite daugiau pardavimų. Visi apsilankymai ir paspaudimai yra beverčiai jeigu niekas neapsiperka.

DAUGIAU LANKYTOJŲ

Pritraukite daugiau potencialių pirkėjų. Geriausi naujų klientų „magnetai“ yra nemokami ir mes Jums padėsime bei išmokysime juos panaudoti.

DIDESNĖ UŽSAKYMO VERTĖ

Padidinsite vidutinę apsipirkimo vertę. Kuo daugiau pinigų kiekvienas pirkėjas išleis, tuo geresnius kiekvieno mėnesio rodiklius turėsite.

PIRKĖJŲ LOJALUMAS

Turėsite armiją lojalių pirkėjų. Šie pirkėjai bus Jūsų e-parduotuvės kertinis akmuo, nes jie garantuos pardavimų pastovumą ir didesnes pajamas.

BEPROTIŠKAI PATOGUS VALDYMAS

Sutaupysite begalę laiko. Parduotuvę administruosite daug greičiau ir patogiau, o sutaupytą laiką galėsite skirti tam, kas atneš papildomas pajamas verslui.

IŠSAMI STATISTIKA

Žinosite viską apie savo parduotuvę ir pirkėjus. Turėdami reikiamus duomenis čia ir dabar, galėsite priimti pajamas generuojančius sprendimus.

Profesionalų sukurti dizainai maksimaliai konversijai. Būkite išskirtiniai, įsimintini ir žavingi.

“Sutinka pagal rūbą, palydi pagal protą” – Bananarent e-parduotuvės patenkina tiek vieną, tiek kitą.

Neribotos spalvų keitimo galimybės

Nesvarbu kuo prekiaujate, kiekvieną dizainą galima maksimaliai pritaikyti Jūsų verslui.

Naujausi dizaino sprendimai

Lankstūs, išsiplečiantys Mega Meniu, susijusių prekių (aksesuarų) nuotraukos prekės puslapyje, AJAX krepšelis (krepšelio turinys rodomas be lango persikrovimo), ZOOM langelis prekės nuotraukai (leidžia apžiūrėti kiekvieną detalę iš arti), socialinių tinklų dalinimosi mygtukai, pageidavimų sąrašai ir dar daugiau.

Itin lanksti kliento paskyra

Turėdamas savo paskyrą, klientas joje gali matyti užsakymų istoriją, užsakymų būsenas, atsispausdinti sąskaitas faktūras, parašyti žinutę pardavėjui, greitu būdu užsakyti  prekę dar kartą ir net užpildyti grąžinimo prašymą automatizuotu būdu.

Integruota blog'o platforma

Pritraukite naujų klientų, išlaikykite jau turimų klientų susidomėjimą rašydami savo srities blog’ą, kuriame galėsite talpinti tekstą, nuotraukas, video įrašus, PDF knygas, ištisas foto galerijas – ką tik norite.

Parduodantys dizainai, kurie sužavės Jūsų klientus nuo pat pirmos sekundės.

Susipažinkite su kerinčiais dizainais ir išbandykite kiekvieną jų gyvai.

Prisitaikančios elektroninės parduotuvės – tiek iš išorės, tiek iš vidaus.

Bananarent e-parduotuvės patogios naršyti visų dydžių ekranuose ir visų tipų išmaniuosiuose įrenginiuose.

PATOGU IR PAPRASTA KLIENTUI

 • Pateisinsite visų pirkėjų lūkesčius – apsipirkti ir patogiai naršyti galės visi išmaniųjų įrenginių savininkai – neprarasite pardavimų siūlydami atgyvenusias mobiliasias versijas.
 • E-parduotuvės dizainas atrodys tobulai bet kokiame išmaniajame įrenginyje ir Jums nereikės naudoti neišvaizdžių, konversijas mažinančių tekstinių mobilių parduotuvės versijų.

NAUDINGA IR EFEKTYVU PARDAVĖJUI

 • Būsite šalia savo verslo visur ir visada – patogi ir išmaniesiems įrenginiams optimizuota administracinė zona užtikrins lūkesčius pranokstantį valdymą.
 • Valdysite  užsakymų būsenas, bendrausite su klientais ir atliksite bet kokius kitus veiksmus daug patogiau ir greičiau nei iki šiol.

Bananarent rūpinasi sparčiu Jūsų verslo augimu, ne vien talpinimu.

NEPALYGINAMAI GERESNI REZULTATAI

Su Bananarent elektroninių parduotuvių nuoma Jūs išnaudosite maksimalų prekybos internete potencialią ir parduosite daugiau, nes mes rūpinamės ne tik Jūsų parduotuvės talpinimu – mes rūpinamės Jūsų verslu ir sparčiu jo augimu.

ASMENINIS VADYBININKAS

Turėsite asmeninį e-komercijos vadybininką, kuris bus visada pasiekiamas iškilus klausimams, reikiant patarimo ar naujų banerių.

NEPERTRAUKIAMAS VEIKIMAS

Jūsų parduotuvė veiks nepertraukiamai, budintys technikai saugos Jūsų e-parduotuvę, kad ji veiktų stabiliai ir be trikdžių, o Jūsų klientai galėtų maloniai apsipirkti bet kur ir bet kada.

NEĮKAINOJAMI E-KOMERCIJOS STRAIPSNIAI

Turėsite asmeninę prieigą prie aktualių ir neįkainojamų e-komercijos straipsnių, kurių pagalba savo verslą pakelsite į naujas aukštumas ir stebėsite nepalyginamai geresnius rezultatus.

TAPSITE E-KOMERCIJOS GURU

Mes pasirūpinsime, kad Jūsų žinių bagažas augtų ir Jūs galėtumėte jį panaudoti tolimesnei verslo plėtrai, stulbinamoms marketingo kampanijoms bei aktyviam konversijos didinimui.

Uždirbkite daugiau jau šiandien. Juk tai taip paprasta!

Kaip viskas vyksta?

 • UŽSAKOTE E-PARDUOTUVĘ

  Galite užsisakyti čia pat internetu, el. paštu info@bananarent.lt, telefonu +37060606086

 • PARUOŠIAME PARDUOTUVĘ DARBUI

  Per 1 darbo dieną atsiunčiame Jums prisijungimus prie parduotuvės

 • PASIRUOŠIMAS

  Kartu su mūsų išsamaus klientų portalo pagalba susipažinate su valdymu, įkeliate prekes ir pan.

 • PRADEDATE PREKYBĄ

  Parduotuvė startuoja, o asmeninis vadybininkas pataria kaip pritraukti naujų klientų

Vienintelis būdas sužinoti ar Jums tai tinka – išbandyti. Gaukite prisijungimus.

Pamatykite nuostabų parduotuvės valdymą iš vidaus. Nemokamai!

Maksimalus funkcionalumas už vieną kainą.

Kam rinktis iš brangių planų su apribojimais kai galite turėti viską už žemesnę kainą? Mes neribojame Jūsų verslo sėkmės ir norime, kad Jūsų verslas augtų maksimaliu tempu. Todėl Bananarent elektroninių parduotuvių nuoma apima maksimalų funkcionalumą ir už save mokančias parduotuves už prieinamą kainą.

Bananarent – tai daugiau nei elektroninių parduotuvių nuoma. Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų klientai nepaliekami likimo valiai

E-prekyboje visada kyla klausimų. Mes tikime, kad pagalba klientui e-prekybos pradžioje ir eigoje yra raktas į sėkmingą prekybos principų įsisavinimą ir lengviau pasiekiamus rezultatus. Todėl mūsų elektroninių parduotuvių nuoma – tai ne tik e-parduotuvės perdavimas, bet ir nuoširdus darbas su klientu, tiek pasiruošiant prekiauti, tiek prekiaujant.

Mes galime integruoti papildomus sprendimus

Kiekvienas e-verslas skirtingas, poreikiai – taip pat. Reikia papildomo sprendimo, kurio nėra mūsų plane? Ne bėda – mes galime integruoti papildomus sprendimus greitai, sėkmingai ir daugeliu atveju – nemokamai. Mūsų elektroninių parduotuvių nuoma suteikia klientams galimybę bet kada praplėsti e-parduotuvės funkcionalumą be jokių kliūčių.

Galite bet kada išsipirkti savo e-parduotuvę

Jums labai patinka Jūsų e-parduotuvė ir norėtumėte ją turėti kaip savo nuosavybę? Jūs galite bet kada išsipirkti ją su visa esama informacija, užsakymais, klientais ir integruotais sprendimais. Pageidausite talpinti išsipirktą e-parduotuvę savo serveryje? Mes mielai nemokamai ją perkelsime. Šią galimybę suteikiame visiems savo klientams.

Susiję straipsniai mūsų Blog’e:

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu