+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Vyrai iš Marso, moterys – iš Veneros, tiesa?

Šios dvi visiškai skirtingos lytys ne tik atrodo, mąsto ir elgiasi skirtingai, jos net ir apsipirkinėja skirtingai! Norite tikėkite, norite ne, tačiau tinkamas e-parduotuvės ir jos turinio pateikimas gali turėti įtakos vyro ar moters sprendimui – pirkti čia ar nepirkti? Jeigu savo e-parduotuvėje galite identifikuoti tikslinę lytį kurios atstovai dažniausiai lankosi Jūsų e-parduotuvėje, tinkamai parinkę tam tikrus e-parduotuvės aspektus galite juos paskatinti priimti Jums palankų sprendimą. Šiandien paruošėme Jums išsamų infografiką, kuris padės Jums suprasti kam prioritetus skiria vyrai ir moterys, apsipirkinėdami e-parduotuvėse. Žinoma, vien tuo remtis e-prekyboje nepakanka, nes e-komerciją įtakoja daugybė įvairiausių aspektų, tačiau tikime, kad šis infografikas padės Jums suprasti, kaip e-parduotuvės turinio perteikimas gali įtakoti skirtingus rezultatus ir kaip svarbu yra žinoti kas yra Jūsų tikslinė auditorija bei kaip ji mėgsta apsipirkinėti.

Testavimas – 2015 metų e-komercijos variklis

Kadangi visos e-parduotuvės, o kartu ir jų auditorijos yra skirtingos, šiuos būdus siūlytume taikyti testavimo metodu. Tai reiškia, kad turėtumėte išbandyti keletą būdų vieną po kito ir stebėti ar įvyko pokyčių (t.y. ar padažnėjo užsakymų). Jeigu matote teigiamą pokytį, šaunu! Vadinasi to Jūsų e-parduotuvėje išties trūko. Pokyčių nepastebėjote? Išbandykite kitą būdą. Galų gale tikrai atrasite kažką, kas stipriai pasiteisino. Tai gali būti ir visi išvardinti būdai, gali būti keletas, tačiau svarbiausia – pagerėję rezultatai, o tolimesniam e-parduotuvės tobulinimui ribų nėra.

Taigi, mieli vyrai ir moterys, metas susipažinti su 17 lengvų būdų paskatinti Jūsų lyties atstovus pirkti pas Jus!

kaip-perka-vyrai-ir-moterys-bananarent

Kaip matote, pagrindinis skirtumas yra tai, kad vyrai mėgsta detalumą, patogumą ir galimybę greitai rasti tai , ko ieško, tuo tarpu moterys – tos nuostabiosios moterys! – jos mėgsta žvalgytis, žiūrinėti, sužinoti visą galimą informaciją ir tik tada pirkti.

Lyčių apsipirkinėjimo internetu statistika:

  • Net 62% vyrų mėgsta ieškoti prekių per socialinių tinklų kanalus, tuo tarpu taip ieško ir taip pat įspūdingas skaičius – 50% moterų.
  • 35% moterų yra linkusios rekomenduoti prekę, prekinį ženklą ar paslaugą savo draugams ir artimiesiems socialiniuose tinkluose. Vyrų tarpe taip elgtis linkę 28% pirkėjų.
  • Nors kaina – vienodai abiems lytims svarbus rodiklis, moterys yra šiek tiek labiau linkusios įsitikinti ar kaina, kuri yra siūloma, geriausia rinkoje.
  • Nuolaidų kuponai vaidina svarbų vaidmenį priimant sprendimą pirkti. 34% moterų yra linkusios pirkti ir panaudoti nuolaidos kuponą. Taip elgiasi ir maždaug 26% vyrų.
  • 60% pirkėjų, nepriklausomai nuo lyties, mieliau rinktųsi pirkti e-parduotuvėje, kuri siūlo nemokamą pristatymą.
  • Net 61% pirkėjų, prieš pirkdami e-parduotuvėje, ieško atsiliepimų apie prekę ar pardavėją internete.
  • Moterys mėgsta prieš perkant pasikonsultuoti, todėl gyvo pokalbio su konsultantu sistema gali būti naudinga aptarnaujant klientes moteris.

Ačiū, kad skaitėte!

Bananarent – tai naujos kartos elektroninių parduotuvių nuoma su daugiau nei 400+ e-prekybos funkcijų ir įrankiais, padedančiais optimizuoti e-parduotuvę ir maksimaliai pritaikyti Jūsų prekėms bei tikslinei auditorijai. Apžvalgos ir atsiliepimai, patogūs kategorijų filtrai, intuityvi paieška, vieno žingsnio apsipirkimas, lengvas pristatymo ir mokėjimo būdų pridėjimas – tik maža dalis to, ką galite su Bananarent.

Norite išplėsti savo e-parduotuvę ir priversti ją trykšti gyvybe? Bananarent ProKomercija e-parduotuvių nuoma Jus džiugins ne tik efektyviais socialinio e-komercijos marketingo įrankiais, bet ir pažangia, automatizuota atsiliepimų ir apžvalgų sistema, SEO ataskaitomis, stipriais vidinio marketingo įrankiais ir dar daugiau galimybių e-prekybos plėtrai.

[ult_animation_block animation=”pulse” animation_duration=”2″ animation_delay=”0″ animation_iteration_count=”14″ opacity=”set” opacity_start_effect=”90″]
[/ult_animation_block]

BANANARENT E-Komercijos blog’as – mes rašome JUMS.

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu
google-algoritmas-2015-mkaip-parduoti-internetu-e-parduotuviu-nuoma