+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

3 svarbiausios e-komercijos tendencijos pelningiems 2015 metams

E-komercijos tendencijos daugiau mažiau kinta praktiškai kasmet ir gebėjimas prisitaikyti prie e-prekybos pokyčių yra svarbus, norint pasiekti ir išlaikyti geriausius rezultatus. Štai į ką reikėtų orientuotis šiemet, kad spėtumėte paskui pirkėjų įpročius:

  1. Mažiausiai trečdalis e-parduotuvių pardavimų dabar ateina per išmaniuosius telefonus ir planšetes.

prisitaikancios-elektronines-parduotuves (1)

2012 metais pardavimai išmaniuosiuose sudarė apie 12%, 2013 – apie 23%, o 2014 šis skaičius pasiekė apie 33%. Tai reiškia, kad per du metus išmaniųjų pirkėjų įnašas į e-parduotuvių pardavimus šoktelėjo visais 175%. Trečdalis srauto iš išmaniųjų telefonų savininkų – jau didelė dalis, todėl, jeigu nenorite prarasti šių lankytojų (kurie gana greit įpranta prie patogumų), turite pasirūpinti, kad Jūsų e-parduotuvė būtų prisitaikanti prie mažesnių ekranų. Šioje vietoje mes turime omenyje ne mobiliąją e-parduotuvės versija, kuomet lankytojui pateikiamas techniškas meniu su kategorijomis ir labirintais iki prekių ar apsipirkimo lango. Turime omenyje pačią e-parduotuvę, kuri prisitaiko pagal ekrano dydį, savo elementus išdėliodama vieną po kito (*angl. responsive design). Būsime atviri – norint neprarasti tų 33% lankytojų, yra du variantai: Jūsų e-parduotuvė turi turėti prisitaikantį dizainą arba Jūs turite turėti išmaniąją aplikaciją (App), kurią pirkėjai galėtų atsisiųsti savo telefone ir joje patogiai apsipirkti. E-parduotuvė su prisitaikančiu dizainu šioje vietoje yra pigesnis sprendimas.

  1. Socialinė e-komercija kyla.

Padidėjęs srautas iš išmaniųjų iš dalies yra varomas kitos tendencijos – socialinės „atradimo e-komercijos“, kuomet pirkėjai atranda prekes ir pasiūlymus socialiniuose tinkluose. Lankytojai iš socialinių tinklų į e-parduotuves dažniau ateina iš telefonų, negu iš kompiuterių. Tuo tarpu lankytojai iš Google į e-parduotuves dažniau ateina iš kompiuterių, negu iš telefonų. Panašu, kad kompiuteriuose žmonės dažniau ieško didesnių, rimtesnių pirkinių, tuo tarpu išmanieji telefonai ir planšetės generuoja spontaniškus, „pamačiau-patiko-įsigijau“ tipo apsipirkimus.

facebook-marketingas-e-parduotuvems

Nors didelė Facebook srauto dalis ateina iš mokamų reklamų, tai kartu rodo kaip smarkiai reklamos prasme tobulėja šis socialinis tinklas. Ateityje Facebook pardavėjams tikriausiai pasiūlys ir dar efektyvesnių reklamos būdų.

  1. „Ištisai apsipirkinėju“ dabar tampa realybe.

Žmonės dabar apsipirkinėja kur tik gali ir kada tik gali. Tai gali būti kompiuteryje per pietų pertrauką, telefone keliaujant autobusu ar tiesiog lovoje, naršant Facebook. Tai rodo, kad pardavėjams yra nepaprastai svarbu būti kiek įmanoma lankstesniems ir užtrikrinti patogias pasipirkimo galimybes visais atvejais. Žemiau galite matyti kokiomis valandomis ir kokiu būdu dažniausiai žmonės apsipirkinėja:

 

e-prekybos-pamokos

 

Kaip matote, aktualiausios apsipirkinėjimo valandos yra tarp 12 ir 14 valandos. Pardavimai suaktyvėja ir sekmadienio vakare. Stenkitės šiomis valandomis pateikti specialių pasiūlymų savo klientams, išsiųsti naujienlaiškį ar paskelbti reklamą socialiniame tinkle. Tai – nebūtinai visoms e-prekybos sritims tinkamiausios valandos, tačiau pamėginti visada verta!

Ačiū, kad skaitėte.

Bananarent e-parduotuvių nuoma – tai naujos kartos, prie visų dydžių ekranų ir išmaniųjų įrenginių prisitaikančios elektroninės parduotuvės nuoma su daugiau nei 400+ funkcijų, įrankias marketingui, reklamai ir socialinių tinklų integracijomis.

Ieškantiems stipriausio e-prekybos sprendimo Bananarent siūlo ProKomerciją – analogų Lietuvoje neturintį elektroninės parduotuvės ir e-marketingo įrankių hibridą, suteikiantį galimybę maksimaliai sujungti e-parduotuvės ir reklamos socialiniuose tinkluose privalumus.  

Ar dažnai apsipirkinėjate išmaniajame? O galbūt prekiaujate internetu patys ir sekate kokio dydžio srautas kasdien ateina iš telefonų ir socialinių tinklų? Pasidalinkite komentaruose žemiau.

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu
e-parduotuves-nuoma-prekybos-patarimaibananarent-el-parduotuviu-nuoma-ir-blogas