+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Šis bei tas apie mus.

Bananarent gimė iš noro suteikti Lietuvos verslui galimybę prekiauti patogiau, efektyviau ir sėkmingiau.

Nors e-komercija Lietuvoje gyvuoja jau daugelį metų, mes matėme akivaizdų poreikį suteikti klientams kitokią – nesąvanaudišką paslaugą. Skirtingai negu kitos panašias paslaugas teikiančios įmonės, mes, atidavę klientui elektroninės parduotuvės “raktelius”, nepaliekame jo likimo valiai “kapstytis pačiam” po e-parduotuvės valdymą, neapmokestiname jo už suteikiamą pagalbą. Priešingai – mes padedame jam pradėti prekybą, patariame kur ir ką dar galima patobulinti ir supažindiname su naujausiomis e-prekybos metodikomis. Esame įsitikinę, kad nuoširdi pagalba klientui yra mūsų įmonės sėkmės pagrindas. Patenkinti ir dėkingi klientai – geriausias mūsų darbo įvertinimas.

Mes siekiame, kad e-parduotuvių nuomos lygis Lietuvoje kiltų.

Taip mūsų paslaugų portfelyje atsirado ProKomercija – elektroninių parduotuvių nuomos ir gausybės marketingo, SEO optimizacijos ir reklamos įrankių hibridas. ProKomercijos tikslas – suteikti klientui visus reikalingus įrankius sėkmingai e-verslo plėtrai, taip suteikiant jam visas geriausias e-prekybos plėtros paslaugas vienoje vietoje ir už protingą kainą. Dabar, užuot ieškoję skirtingas paslaugas teikiančių įmonių, mūsų klientai daugelį vertingų metodikų gali pritaikyti patys.

Naujas Bananarent logotipas (nuo 2015 m.):

Mes dalinamės savo žiniomis su Jumis.

Bananarent blog’as – analogų Lietuvoje neturintis, išsamus ir vertingas e-komercijos žinių šaltinis. Mes džiaugiamės, galėdami pasidalinti savo patirtimi su kitais – net jeigu tai nėra mūsų klientai. Todėl Bananarent Blog’as yra atviras ir pasiekiamas visiems besidomintiems.

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu