+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Svarios priežastys, kodėl verta rinktis Bananarent E-Komercijos sprendimus:

Jokių paslėptų mokesčių ir ribojimų

Skaidrumas – mūsų vertybė. Todėl, kitaip nei kitos panašias paslaugas siūlančios įmonės, mes nenustebinsime Jūsų jokiais papildomais mokesčiais kiekviename žingsnyje ar galimybių / funkcijų apribojimais. Priešingai – mes stengiamės suteikti Jums viską, ko reikia geriausiems rezultatams pasiekti! Patenkintas klientas mums yra geriausias mūsų darbo įvertinimas.

Tik geriausi e-parduotuvių sprendimai

Kiekviena mūsų paslauga yra itin kruopščiai išanalizuota ir atrinktaa, todėl galime drąsiai teigti, kad Bananarent klientai naudojasi tik pačiais geriausiais ir moderniausiais e-prekybos įrankiais. E-parduotuvės galimybes ir efektyvumą mes išbandėme patys eskperimentinėje e-parduotuvėje tris metus vykdydami realią, tikrą e-prekybą. Kaip mums sekėsi?

Operatyvi pagalba ir naudingi patarimai

Mes puikiai suprantame, kad Jūs esate užsiėmęs verslinkas(-ė), todėl neturite laiko analizuoti naujausias e-marketingo strategijas, rinkti patarimus e-prekybai iš įvairių šaltinių ir svarstyti, ką pritaikyti savo e-parduotuvėje. Mes visa tai darome už Jus ir pateikiame Jums šią informaciją išsamiais straipsniais, e-knygomis ir vedliais – nemokamai, be jokių valandinių mokesčių ir kitų gudrybių.

Bananarent savyje talpina daug daugiau, negu vien tik elektroninės parduotuvės nuomą. Mūsų tikslas yra padėti Jums pasinaudoti naujausiomis strategijomis, informacija ir įrankiais visose svarbiausiose e-komerciją įtakojančiose srityse, kad Jūs sėkmingai įgyvendintumėte savo verslo idėjas, o Jūsų elektroninė parduotuvė stabiliai augtų.

Kodėl? Visų pirma – nerealu galvoti, kad taip greitai kintančiame internete pavyks ilgai išsilaikyti su nekintančia statine parduotuve. Antra – verslininkai dažnai neturi laiko filtruoti informaciją ir nuolat ieškoti, kas galėtų jam padėti tokią informaciją pritaikyti savo veikloje (o atsirinkta informacija gali būti jau nebeaktuali).

Priešingai negu kitos panašias paslaugas siūlančios įmonės, mes nepaliekame savo kliento likimo valiai po to, kai jis įsigyja nuomos paketą. Mūsų komanda dirba su Jumis – suteikia Jums naujausią, vertingiausią informaciją, padeda pritaikyti ją Jūsų e-versle, prižiūri ir saugo Jūsų e-parduotuvę bei nuolat tobulėja ir mokosi pati tam, kad savo žiniomis galėtų padėti JUMS.

Turite klausimų? Atsiųskite juos mums:

Klauskite mūsų bet ko!

Please wait...
PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu