+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Dažniausiai Užduodami Klausimai Apie Elektroninių Parduotuvių Nuomą

Planai

Planuoju pereiti iš kitos e-komercijos platformos, ar galiu importuoti savo prekes?

Be abejo. Galite importuoti klientų informaciją, prekes, ir atributus standartiniu CSV formatu. Didžioji dauguma e-komercijos platformų palaiko eksportavimą šiuo formatu. Importavimas yra nesudėtingas procesas, kurį, jeigu pageidaujate, galės atlikti mūsų specialistai. Jeigu neturite galimybės eksportuoti CSV failo, mūsų komanda mielai perkels Jūsų prekių informaciją į naująją parduotuvę (perkeliamų prekių kiekis priklauso nuo pasirinkto plano ir laikotarpio). 

Ar galima išbandyti nemokamai?

Taip, mes siūlome galimybę išbandyti parduotuvės valdymą nemokamai, su visomis pilnai veikiančiomis funkcijomis, kad galėtumėte įsitikinti ar platforma Jums tinka. Jums nereikia nieko pasirašyti, nepatiriate jokios rizikos ir niekuo neįsipareigojate.

Ar mano duomenys saugūs?

Tikrai taip. Saugumas ir nepertraukiamas veikimas yra mūsų prioritetai. Daugeliu atveju Bananarent parduotuvė yra saugesnė už sąvarankiškai talpinamas parduotuves, nes mūsų specialistai atlieka nuolatinę priežiūrą ir saugumo užtikrinimą.

Ar galiu naudoti jau turimą domeną? Ką daryti, jeigu domeno dar neturiu?

Galite naudoti jau turimą domeną arba įsigyti naują domeną. Jeigu dar neturite domeno, jį reikės įsigyti, tai galite pas bet kurį domeno paslaugų tiekėją Lietuvoje, kaina svyruoja nuo 7 iki 25 eurų metams. Reikia pagalbos užsakant domeną? Susisiekite su mumis ir mes mielai pagelbėsime.

Ar reikia mokėti už el. parduotuvės sukūrimą ar dizainą?

Tikrai ne. Su Bananarent Jūs mokate tik už parduotuvės talpinimą ir galimybę naudotis daugiau nei 400+ funkcijų bei papildomus įrankius sėkmingam verslui.

Ar galiu pakeisti planą į didesnį?

Be abejo. Susisiekite su mumis  ir konsultantas mielai padės Jums pasikeisti planą į didesnį. 

Man patiko demo versija. Ką daryti toliau?

Išsirinkite e-parduotuvės dizainąužsisakykite pasirinktą planą ir jau labai greitai džiaugsitės savo naująją e-parduotuve.

Užsakymas

Kaip užsisakyti planą?

Skiltyje Planai pasirinkite pageidaujamą planą ir spauskite “Užsakyti”. Užpildykite užsakymo formą ir išsiųskite ją. Netrukus el. paštu gausite sąskaitą faktūrą, ją apmokėkite. Gavę Jūsų apmokėjimą, per vieną darbo dieną el. paštu išsiųsime Jums Jūsų naujosios parduotuvės prisijungimo duomenis. Štai ir viskas! Jūsų parduotuvė pilnai veikianti, o Jūsų asmeninis vadybininkas padės paruošti ją prekybai.

Ar reikia pasirašinėti kokius nors dokumentus?

Mes apsaugojome Jus nuo laiko gaišimo pasirašant ir skanuojant lapus, todėl su paslaugų sutarties sąlygomis sutiksite pildydami užsakymo formą. 

Kaip vyksta apmokėjimas?

Pateikus užsakymą, el. paštu gausite sąskaitą faktūrą, kurią galite apmokėti paprastu bankiniu pavedimu. Plano pratesimo atveju, Jūsų užsakyto plano laikotarpiui einant į pabaigą, elektroniniu paštu išsiųsime Jums sąskaitą faktūrą, kurią taip pat galite apmokėti paprastu bankiniu pavedimu. 

Ar galiu nutraukti planą ir susigrąžinti pinigus?

Mes neatliekame grąžinimų po užsakymo pateikimo, tačiau siūlome nemokamai išbandyti elektroninės parduotuvės valdymą su visomis funkcijomis, kad galėtumėte įsitikinti ar parduotuvė Jums tinka. Išbandykite nemokamai

Parduotuvė

Kaip įdiegiama mokėjimai.lt sistema? Ar reikia turėti mokėjimai.lt paskyrą?

Mokėjimai.lt sistema jau yra įdiegta Jūsų parduotuvėje. Kad galėtumėte ja naudotis ir priimti įmokas jos pagalba, Jums reikia turėti savo arba įmonės mokėjimai.lt paskyrą, kurią Jūsų vadybininkas susies su parduotuve.

Ar mano parduotuvė gali turėti el. pašto dėžutes?

Jūsų parduotuvė gali turėti neribotą kiekį el. pašto dėžučių! Ar gi ne puiku? Kad sukurtume Jums el. pašto dėžutes, surašykite visus pageidaujamus turėti el. pašto adresus (pvz., info@pavadinimas.lt, pagalba@pavadinimas.lt ir kt.) laiške ir išsiųskite jį mums el. paštu info@bananarent.lt. Netrukus gausite visus reikalingus prisijungimus.

Ar galėsiu pasikeisti parduotuvės banerius?

Be abejo, visus reklaminius banerius galėsite pasikeisti į savus. Jeigu pageidaujate, mūsų dizaineriai mielai sukurs Jums profesionalius reklaminius banerius už nedidelį papildomą mokestį.

Maksimalus funkcionalumas už vieną kainą.

Kam rinktis iš brangių planų su apribojimais kai galite turėti viską už žemesnę kainą? Mes neribojame Jūsų verslo sėkmės ir norime, kad Jūsų verslas augtų maksimaliu tempu. Todėl Bananarent elektroninių parduotuvių nuoma apima maksimalų funkcionalumą ir už save mokančias parduotuves už prieinamą kainą.

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu