+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

E-parduotuvės nuoma kuri yra saugi, prižiūrima ir stabili.

Patikimas komercinis hostingas su nuolatine apsauga ir priežiūra.

Korporacinio lygio apsauga saugiai Jūsų parduotuvei ir klientams.

Viskas ko Jums reikia.

Bananarent Jums siūlo pilnavertį ir profesionalų e-komercijos sprendimą Jūsų verslui. To Jums nepasiūlys niekas kitas. Mes pasirūpinsime sėkminga Jūsų verslo plėtra ir augimu – saugi parduotuvė, domenas parduotuvei, pirkinių krepšelis, prekių katalogas, el. pašto dėžutės, CRM, arsenalas marketingo priemonių ir įrankių, ataskaitos, milžiniškas kiekis parduotuvės statistikos įvairiais pjūviais, mobili ir ant visų įrenginių tobulai veikianti parduotuvė.

Jūsų parduotuvė – Jūsų pavadinimas.

Jeigu jau turite savo domeną (pvz. www.parduotuvespavadinimas.lt), galite juo naudotis ir su Bananarent. Jeigu ne – išsirinkite Jums patį tinkamiausią laisvą domeną ir mes jį prijungsime prie Jūsų naujos parduotuvės.

Skirta dideliam srautui.

Nesvarbu kokį lankytojų srautą turite kasdien – mes jį atlaikysime necyptelėję. Jūsų parduotuvė veiks nepriekaištingai net ir jai tapus itin populiaria ir sėkminga.

Nepertraukiamas veikimas.

Sunku pasiekti gerų rezultatų kai parduotuvė neveikia. Mes pasirūpinsime, kad parduotuvė veiktų nepertraukiamai – daug stabiliau nei rinkos vidurkis. Tai užtikrins, kad Jūsų parduotuvė bus pasiekiama, kai klientai norės apsipirkti.

Darbuotojų kontrolė.

Galėsite kiekvienam parduotuvės darbuotojui priskirti atskirą prisijungimą su skirtingais leidimais ir skirtinga aplinka. Tokiu būdu vieniems darbuotojams galite suteikti galimybę valdyti užsakymus, tačiau neleisti pridėti prekių ir panašiai. Netgi galėsite stebėti kiekvieno darbuotojo veiksmų istoriją ir kiekvieną vykdytą užduotį.

Vienintelis būdas sužinoti ar Jums tai tinka – išbandyti. Gaukite prisijungimus.

Pamatykite nuostabų parduotuvės valdymą iš vidaus. Nemokamai!

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu