+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Elektroninių parduotuvių nuoma siekiantiems daugiau.

Padidinkite pardavimus su integruotais marketingo ir srauto įrankiais.

Stiprus marketingas yra sėkmingos parduotuvės paslaptis ir mes turime daugiau integruotų marketingo įrankių negu kas nors kitas.

Pardavimų skatinimas ir kuponai.

 • Kuponų kodai, kurių panaudojimą galima sekti, pritaikyti įvairias sąlygas ir taisykles
 • Fiksuoto laikotarpio nuolaidų kampanijos ir išpardavimai
 • Kelių lygių kainos su nuolaidomis didesniems įsigijamų prekių kiekiams
 • Nemokamas, dalinai mokamas arba mokamas prekių pristatymas
 • Atsikiros pirkėjų grupės su atskiromis kainų taisyklėmis, pvz.: VIP – 20 proc. nuolaida, didmenininkai – 30 proc. nuolaida ir daug daugiau
 • Akcijos ir išpardavimai pagal atitinkamas kainų taisykles, pvz.: pirk 2 gauk 1 nemokamai
 • Minimalus prekių užsakymo kiekis
 • Lankstus katalogo atvaizdavimas – pirkti tik internetu, tik parduotuvėje arba tik katalogas
 • Ir dar labai daug kitų marketingo sprendimų, kurie generuos naujus ir didesnius pardavimus

Išsaugoti apleisti krepšeliai.

Kaip bebūtų gaila, tačiau daugiau nei 70% visų krepšelių yra apleisti. Tai reiškia, jog pirkėjas pridėjo prekę į krepšelį, norėtų ją įsigyti, bet kažkodėl nepateikė užsakymo. Mes siūlome unikalią galimybę – padidinti pardavimus automatiškai siunčiant dailius laiškus šiems pirkėjams susigrąžinti, netgi su galimybe pasiūlyti jiems nuolaidos kuponą apsipirkimui, taip užtikrinant, kad šis pirkėjas sugrįš ir pateiks užsakymą. Rezultatas? Vidutiniškai 15% apleistų krepšelių konvertuojama į pardavimus. Detali statistika šiam įrankiui aiškiai parodo kaip įgyvendinami užsibrėžti tikslai.

El. laiškų marketingo integracija.

Sinchronizuokite savo pirkėjus su Mailchimp ir įjunkite autopilotą visai el. pašto kampanijai. Automatizuota prekių reklama pagal užsakymų istoriją, pvz.: pasiūlykite nuolaidą kojinėms ir batų raišteliams pirkėjui, kuris įsigijo batus. Automatiškai siųskite šventinius laiškus ir šventinius nuolaidų kuponus, dovanų idėjas artėjant šventiniam sezonui – milžiniškas nemokamas srautas ir padidėję pardavimai. Tai – tik pora pavyzdžių iš jūros kitų galimybių.

Išmanieji pirkėjų sąrašai.

Filtruokite savo pirkėjus pagal daugelį nustatytų kriterijų, tokių kaip įsigytos prekės, bendra užsakymų suma, užsakymo data, šalis ar miestas ir daug daugiau.

Naujienlaiškiai.

Suteikite savo klientams visą aktualią informaciją apie naujienas, ypatingus pasiūlymus, naujas prekes siųsdami papildomą srautą generuojančius naujienlaiškius. El. pašto adresus gausite per spec. formą savo parduotuvėje, beliks visa tai eksportuoti į el. pašto marketingo platformą (pvz., Mailchimp).

Maksimalus SEO.

Mes suteikiame Jums galimybes būti pačiose aukščiausiose pozicijose Google, Yahoo ir Bing paieškose. Visą optimizavimą atliksite akimirksniu – tiesiog pasirinkti, paspausti ir įvesti.

 • Puslapio ir header antraštės
 • Meta aprašymai ir raktažodžiai
 • Unikalūs URL kiekvienai prekei ir puslapiui
 • Paveikslėlių pavadinimai ir antraštės
 • Kiekvienas dizaino pavyzdys tobulai optimizuotas paieškoms, todėl pusė darbo jau padaryta
 • Draugiškos URL nuorodos draugystei su paieškos sistemomis

Automatiškai generuojami parduotuvės žemėlapiai.

Praneškite Google, Yahoo ir Bing paieškos sistemoms kuriuos parduotuvės puslapius norite iškelti į paieškos puslapių pirmasias pozicijas, o kurių geriau neindeksuoti, taupant puslapio reitingą.

Išsiskirsite iš visų konkurentų su Microdata.

Prekių apžvalgos yra pagrindinis pardavimų variklis ir varomoji jėga. Tai tiesiog būtina. Kai potencialus pirkėjas ieško Jūsų parduodamos prekės Google, su Bananarent pagalba jam bus parodytas prekės įvertinimas ir reitingas, kurį paliko Jūsų pirkėjai savo apžvalgose. Bananarent taip pat siūlo unikalius sprendimus žaibiškai didinti apžvalgų ir įvertinimų skaičių – automatiškai, nereikalaujant Jūsų laiko.

Didesnis žinomumas socialiniuose tinkluose.

Vienu paspaudimu Jūsų klientai galės pasidalinti mėgstamiausiomis prekėmis su savo draugais Facebook, Twitter ar Google+. Daugiau draugų – daugiau pardavimų! Apsipirkę klientai netgi galės pasidalinti savo įsigytais pirkiniais per Facebook, Twitter ar Google+.

Didelė fanų bendruomenė.

Suteikite galimybę savo klientams sekti Jūsų socialinį aktyvumą pateikiant dailius soc. tinklų mygtukus svarbiausiose puslapių pozicijose.

Vienintelis būdas sužinoti ar Jums tai tinka – išbandyti. Gaukite prisijungimus.

Pamatykite nuostabų parduotuvės valdymą iš vidaus. Nemokamai!

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu