+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

E-parduotuvių nuoma norintiems valdyti prekes be vargo.

Nepaprastai lankstus prekių katalogas.

Konfigūracijų gausa profesionaliam ir informatyviam Jūsų prekių pateikimui.

Neriboti pasirinkimai.

Su aukščiausio lygio prekių valdymo sistema, galėsite pridėti neribotą skaičių įvairių pasirinkimų – dydis, spalva, forma – kiekvieną su savo unikaliu kodu, kaina, svoriu ir išmatavimais bei sandėlio likučių kiekiu. Sužymėkite tokias ypatybes, kaip pakuotės aukštis, plotis ar sudedamosios medžiagos, priskirkite gamintojui ir kurkite bet kokias kitas pageidaujamas sąsajas, kad klientas matytų kuo daugiau informacijos, padėsiančios jam priimti sprendimą pirkti Jūsų siūlomą prekę.

Išmanios prekių taisyklės.

Norite suteikti nemokamą pristatymą užsakymams virš 200Lt? Arba pridėti papildomus 5Lt XL dydžio marškinėliams? Neribokite savo verslo! Išmaniosios prekių taisyklės leis Jums labai daug – visiška laisvė nustatant kainas, jų pokyčius pagal svorį ar konkrečius variantus ir daug daugiau.

Didelės prekių nuotraukos.

Apstulbinkite savo lankytojus didelėmis, aukštos raiškos nuotraukomis ir leiskite jiems padidinti ar priartinti nuotraukas prieš įsigijant prekę. Kiekviena Jūsų ikelta nuotrauka automatiškai prisitaikys prie parduotuvės dizaino ir išdėstymo.

Prekiaukite viskuo: prekėmis, paslaugomis, atsisiuntimais.

Su Bananarent Jūs nesate riboti prekiauti tik įprastomis prekėmis – galite siūlyti skaitmeninius atsisiuntimus, renginių bilietus, įvairias paslaugas, kuponus – ką tik norite. Galite nustatyti prekių pardavimo būdus, pvz.: tik internetu, tik parduotuvėje, minimalų ar maksimalų prekių kiekį užsakymui. Taip pat galite įjungti parduotuvėje tik katalogo funkciją (be kainų ir krepšelio).

Paprasčiausias įmanomas inventoriaus valdymas.

Beribis inventoriaus valdymas:

  • Automatinis inventoriaus atsinaujinimas ir sinchronizacija po kiekvieno naujo užsakymo
  • Masinis prekių redagavimas Excel faile ir dviejų mygtukų importas/exportas
  • Automatinis prekių išjungimas pasibaigus kiekiui ir automatinis priminimas kiekiui pasiekus nustatytą kritinę ribą, pvz. 1 ar 2
  • Prekių sąsaja su keliais skirtingais sandėliais (ar tiekėjais)

Vienintelis toks prekių redagavimas.

Sutaupysite begalę laiko ir stulbinamai paprastai pakeisite norimas prekės detales susijusias su preke – kaina, nuolaidos dydis, sąsajos, aksesuarai, gamintojas ir daug daugiau. Visa tai galėsite padaryti tiesiai iš prekių sąrašo – vienu pelės mygtuko paspaudimu. Visą sutaupytą laiką galėsite skirti savo verslo plėtrai.

Funkcionalus kategorizavimas.

Didelis ir funkcionalus kategorijų katalogas, leidžiantis filtruoti ir rūšiuoti informaciją pagal daugelį kriterijų, nustatyti individualias kategorijų pozicijas kataloge (tai leidžia parduotuvės meniu juostoje arba papildomuose kategorijų blokuose pasirinktoje parduotuvės vietoje pateikti kategorijps individualiu eiliškumu).

Vienintelis būdas sužinoti ar Jums tai tinka – išbandyti. Gaukite prisijungimus.

Pamatykite nuostabų parduotuvės valdymą iš vidaus. Nemokamai!

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu