+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Viskas, ko reikia.

Viskas ko gali prireikti užsitikrinti lyderio pozicijas rinkoje:

  • Profesionali ir maksimaliems rezultatams optimizuota el. parduotuvė
  • Idealus prisitaikymas prie išmaniųjų įrenginių
  • Patogiausias parduotuvės administravimas Lietuvoje
  • Jūsų jau turimas arba naujas parduotuvės adresas
  • Saugus pirkinių krepšelis
  • Funkcionalus prekių katalogas, tinkantis įvairaus dydžio verslui
  • Mokėjimo būdai, gebantys priimti įmokas iš Lietuvos ir viso pasaulio
  • Neribotas elektroninio pašto dėžučių skaičius
  • Gausiausias marketingo įrankių rinkinys Lietuvoje
  • Užsakymų ir klientų ataskaitos kada reikia arba pasirinktais intervalais

Dominavimas Google paieškoje.

E-Parduotuvėje integruoti paieškos sistemų optimizavimo (SEO) įrankiai leis Jums pasiekti kur kas aukštesnes pozicijas Google paieškos puslapiuose. Nuo pilnai redaguojamų URL, meta laukų, robots.txt failų iki automatiškai generuojamų parduotuvės žemėlapių.

Marketingo įrankių arsenalas.

Asmeninių nuolaidų kuponų kūrimas, akcijų kuponų kodai, socialinių tinklų integracija, naujienlaiškių prenumeravimo sistema, automatiškai generuojami pirkėjų sąrašai, apleistų krepšelių fiksavimo sistema, automatizuota lojalumo premijų sistema ir daugelis kitų įrankių didesniems pardavimams. Mes suteikiame tokį arsenalą, kokio nesiūlo niekas kitas.

Beprotiškai gražus dizainas.

Jūsų parduotuvė atrodys tiesiog tobulai, nes galėsite pasirinkti sau labiausiai patinkantį pavyzdį iš gausos skirtingų ir išskirtinių variantų.  Mes garantuojame – nustebs net ir daugiausiai matę klientai. 

400+ funkcijų iškart.

Skirtingai nuo konkurentų, mes neversime Jūsų papildomai apsirūpinti įrankiais, skirtiems SEO, marketingui, analitiniam stebėjimui, prekių apžvalgoms, kuponams, soc. tinklų plėtrai, bendruomenės auginimui ar patogesniam administravimui – visa tai Jums dovanojame nuo pat pirmos dienos.

Prekiaukite visur.

Mokėjimo būdų gausa, leisianti Jums priimti užsakymus ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje bei visame pasaulyje. Visa, Mastercard, Paypal, Mokėjimai.lt ir kiti.

Aukščiausias prekių administravimo lygis.

Maksimalus prekių pritaikymas, valdymas ir administravimas. Galimybė pilnai valdyti prekių sandėlį, gauti priminimus apie besibaigiančias prekes, stebėti kiekius, vienu paspaudimu gauti Excel failą, jame per keletą minučių susivesti naujus kiekius, pataisyti kainas, pridėti nuolaidas ir kitu paspaudimu viską atnaujinti parduotuvėje. Ir tai tik galimybių ledkalnio viršūnė.

Jokių paslėptų mokesčių.

Skaidrumas – mūsų stiprybė. Kitaip nei konkurentai, mes Jūsų nestebinsime paslėptais mokesčiais ar kitais „siurprizais“, galinčiais riboti Jūsų sėkmę internete.

Didesnė konversija.

Prekių apžvalgos, pirkėjų atsiliepimai, įvertinimai ir reitingai, prekių palyginimas, „Įsigysiu vėliau“ sąrašai, apleistų krepšelių fiksavimas, lojalumo programos – paverskite savo lankytojus pirkėjais.

Pagalba visos situacijose.

Mūsų klientų aptarnavimo komanda padės Jums ir ras atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus, nesvarbu ar tai susiję su parduotuvės administravimu, jos plėtra, tobulinimu ar geresniais rezultatais pardavimuose bei Google paieškos puslapiuose.

Vienintelis būdas sužinoti ar Jums tai tinka – išbandyti. Gaukite prisijungimus.

Pamatykite nuostabų parduotuvės valdymą iš vidaus. Nemokamai!

Kodėl Bananarent elektroninių parduotuvių nuoma?

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu