+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

El. parduotuvių nuoma, gebanti papasakoti apie Jūsų e-parduotuvės rezultatus viską.

E-komercijos analizės įrankiai stebėjimui, planavimui ir didesniems pardavimams.

Būkite stipresni, geresni ir greitesni naudodamiesi stipria analitine parduotuvės sistema.

Išsami analitinė informacija.

BananaRent Jums siūlo aukso vertą informaciją vos keletu paspaudimų. Išsami, galinga ir rūšiuojama informacija, tinkamai panaudota, gali padidinti Jūsų pardavimus net keletą kartų. Keletas iš analitinių pjūvių:

  • Unikalių lankytojų srautas
  • Užsakymai
  • Pirkėjai
  • Konversijos santykis
  • Apyvarta, pelnas, mokesčiai
  • Užsakymai pagal pirkėjų geografinę padėtį
  • Ir daugelis kitų pačių įvairiausių pjūvių

Stiprus analitinis valdymo skydelis.

Viename lange matykite stiprią, išsamią Jūsų parduotuvės veiklos apžvalgą pasirinktais laikotarpiais – bendra sugeneruota pardavimų suma, užsakymų, apsilankymų, žinučių skaičius, vidutinė krepšelio vertė, konversijos procentas, realiuoju metu besilankančių skaičius, naujų prekių apžvalgų skaičius, ateities prognozė, naujai užsiregistravusių klientų skaičius, geriausiai parduodamos prekės ir dar daug kitos naudingos informacijos vienoje vietoje. Valdymo sistemos viršuje taip pat matysite realiuoju laiku atsinaujinančią juostą, rodančią naujų užsakymų, klientų ir žinučių skaičių.

Perkamiausios prekės.

Stebėkite ir sekite perkamiausias prekes savaitės, mėnesio ar viso laikotarpio intervalais, prekes pagal bendrą apyvartą ar parduotą kiekį.

Geriausi pirkėjai.

Išskirkite ir apdovanokite geriausius pirkėjus. Keletu paspaudimų išsifiltruokite geriausius pirkėjus bet kokiame laiko intervale pagal įsigytų prekių kiekį arba išleistą pinigų sumą.

Google Analytics integracija.

Dar gilesnei analizei turėsite integruotą Google Analytics platformą, kuri leis stebėti srautą, jo kilmę ir šaltinį, soc. tinklų efektyvumą ir begalę kitų dalykų. Naudotis Google Analytics yra privaloma sąlyga sėkmingam verslui, todėl BananaRent tuo pasirūpino.

Vienintelis būdas sužinoti ar Jums tai tinka – išbandyti. Gaukite prisijungimus.

Pamatykite nuostabų parduotuvės valdymą iš vidaus. Nemokamai!

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu