+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Elektroninių parduotuvių nuoma, kuri leidžia pažvelgti į save kliento akimis.

Nes vieni žemėlapiai padeda atrasti lobius, kiti - daug didesnę konversiją.

Paversite savo parduotuvę praktiško apsipirkimo etalonu ir mėgausitės kur kas geresniais pardavimais.

Karštieji puslapio taškai

Pritaikykite savo parduotuvę prie savo pirkėjų poreikių, o ne tikėkitės, kad jie prisitaikys prie Jūsų. Tai tiesioginis kelias į didesnius pardavimus.

Visų Jūsų parduotuvės lankytojų paspaudimų žemėlapis. Tai leis Jums pamatyti kas lankytojams aktualu ir įdomu, o kas ne. Tinkamai panaudojus šiuo duomenis patogesniam klientų apsipirkimui parduotuvėje, Jūs garantuotai padidinsite konversiją.

Konfeti žemėlapis

Konfeti žemėlapis, kuris leis Jums giliau pažvelgti į paspaudimus konkrečiame puslapyje. Visi paspaudimai bus segmentuoti pagal srauto šaltinį (iš kur atėjo lankytojas), paieškos žodžius, kurie atvedė į puslapį, ir daug daugiau.

Jūs gebėsite atskirti šaltinius, kurie Jums atneša patį vertingiausią srautą, o kai žinosite iš kur ateina pats vertingiausias lankytojų srautas, Jūs turėsite konkrečius duomenis apie srauto šaltinius, kurie Jums generuoja didžiausią pelną su mažiausiomis pastangomis.

Sukimo žemyn žemėlapis

Jūsų pasiūlymai ir reklama turi būti ten, kur ji yra matoma ir skatina lankytoją veikti „čia ir dabar“. Kitu atveju Jūsų pasiūlymai Jums neatneš pelno, nes jų niekas nepamatė ir jau seniausiai paliko puslapį.

Sukimo žemyn žemėlapis, kuris atskleidžia kaip žemai Jūsų pirkėjai suka žemyn puslapyje ir kurioje vietoje palieka puslapį. Ši neįkainojama informacija leis Jums pateikti ypatingus pasiūlymus ir reklamą ten, kur ji bus matoma visada ir taip išlaikyti lankytojų dėmesį Jūsų e-parduotuvėje.

Elementų paspaudimų žemėlapis

Žiūrėdami į elementų ataskaitą, Jūs ne tik matysite kiek kartų buvo paspausta ant kievieno elemento, bet taip pat ir paspaudimų srauto šaltinį.

Šie neįkainojami duomenys atvers naujas galimybes tobulinti elementus, kurie generuoja didžiausią pelną ir, galbūt, atsisakyti elementų, kurie užima vietą, tačiau neatneša realios naudos.

Pasirūpinkite, kad Jūsų parduotuvė veiktų 100% efektyvumu.

Perpraskite lankytojų elgesį e-parduotuvėje ir optimizuokite apsipirkimą išskirtiniams rezultatams.

Geriau supraskite savo verslą, atskleiskite kur spaudžia Jūsų lankytojai ir kas jiems įdomu. Pritaikykite parduotuvę prie lankytojų poreikių, o ne atvirkščiai. Šios neįkainojamos informacijos pritaikymas yra pirmos klasės bilietas lėktuvu į didesnę konversiją, didesnius pardavimus ir lojalių klientų bazę.

KARŠTŲJŲ TAŠKŲ ŽEMĖLAPIS

Pamatykite kur spaudė Jūsų lankytojai, kas yra populiaru, o kas ne, ir atlikite konversiją didinančius pakeitimus.

KONFETI TIPO ŽEMĖLAPIS

Analizuokite visus paspaudimus pagal srauto šaltinį, paieškos žodžius ir daugelį kitų sričių segmentuotame žemėlapyje.

SUKUMO ŽEMYN ŽEMĖLAPIS

Pamatykite kaip žemai puslapyje suka Jūsų lankytojai ir sužinokite kurioje vietoje jie puslapį palieka.

KIEKVIENO ELEMENTO ATASKAITA

Sužinokite konkrečius paspaudimų skaičius ant kiekvieno elemento su srauto šaltiniu ir kita, papildoma informacija.

Jeigu galite uždirbti daug daugiau, kam delsti? Pradėkite jau šiandien!

Atverskite naują puslapį savo e-verslui ir turėkite absoliutų pranašumą prieš konkurentus.

Maksimalus funkcionalumas už vieną kainą.

Kam rinktis iš brangių planų su apribojimais kai galite turėti viską už žemesnę kainą? Mes neribojame Jūsų verslo sėkmės ir norime, kad Jūsų verslas augtų maksimaliu tempu. Todėl savo klientams siūlome maksimalų funkcionalumą ir už save mokančias parduotuves už prieinamą kainą.

Susiję straipsniai mūsų Blog’e:

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu