+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Bananarent.lt privatumo politika

Mes nuoširdžiai gerbiame Jūsų privatumą. Tai yra mūsų privatumo politikos nuostatos.

Paskutinis atnaujinimas: 2014 m. birželio 4 d.

Tai yra Bananarent.lt interneto svetainės privatumo politika. Šios privatumo politikos sąlygos gali keistis. Naujausia privatumo politikos informacija visada yra skelbiama Bananarent.lt interneto svetainėje.

Privatumo politika yra vienas iš mūsų įmonės veiklos prioritetų. Mes visada siekiame suteikti Jums pačias geriausias paslaugas, rūpinamės aptarnavimo kokybe ir saugumu. Skaidrumas yra mūsų vertybė ir privalumas, padedantis mums kurti ir išlaikyti ryšį su klientu. Kadangi, norėdami suteikti Jums mūsų siūlomą paslaugą, mes turime gauti tam tikrą informaciją apie Jus, mes norime, kad mūsų privatumo politika būtų skaidri ir pilnai paaiškinta Jums. Šis privatumo politikos dokumentas galioja visoje bananarent.lt svetainėje ir susijusiuose svetainės puslapiuose. Prašome jį perskaityti ir susipažinti.

Mes įsipareigojame gerbti ir saugoti Jūsų privatumą. Visus užsakymo svetainėje metu pateiktus duomenis, įskaitant Jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, adresą ir/arba įmonės duomenis mes naudojame Jūsų užsakymo ir sutikimo su sutarties sąlygomis fakto užfiksavimui. Jūsų pateikti duomenys yra naudojami Jūsų, kaip kliento arba demo versijos bandytojo identifikavimui. Ši informacija taip pat naudojama išrašant sąskaitas faktūras, siunčiant svarbią informaciją ir kai turime su Jumis susisiekti telefonu, el. paštu arba paštu. Visa užsakovo ar demo versijos bandytojo pateikta informacija ir duomenys yra tvarkoma pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus. Mes niekada neatskleidžiame ir neperduodame savo klientų duomenų trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.

Bananarant.lt pasilieka teisę naudoti Jūsų duomenis įmonės marketingo ir statistikos tikslais. Tai reiškia, kad kartais galite gauti mūsų pasiūlymus, naujienas ar reklamą elektroniniu paštu arba telefonu. Jūs bet kuriuo metu galite paprašyti, kad mes nebesiųstume Jums tokio pobūdžio pranešimų. Mes taip pat galime naudotis trečiųjų šalių įrankiais ir paslaugomis, padedančiais mūsų verslui augti ir padaryti mūsų teikiamą paslaugą dar geresnę, patogesnę ir prieinamesnę Jums. Informacija, kuri naudojama šiam tikslui pasiekti, niekada nenaudojama kitais tikslais.

Visi nuomojamos parduotuvės nuomotojo duomenys, įskaitant prisijungimus prie elektroninės parduotuvės, yra saugomi šios privatumo politikos. Jums nuomojantis parduotuvę, mes pasiliekame teisę prisijungti prie Jūsų elektroninės parduotuvės esant techninių pakeitimų ar patobulinimų poreikiui, serverio atnaujinimo, patobulinimo, pertvarkymo metu, transliavimo sutrikimų metu, apmokymų metu, techninės pagalbos metu, jeigu to reikia tinkamam sistemos veikimui užtikrinti ar Jums asmeniškai pageidaujant. Mes niekada nerinkome, nerenkame ir nerinksime jokių duomenų iš Jūsų elektroninės parduotuvės administravimo sistemos.

Svetainėje gali būti naudojami “cookies” (slapukai). Šie slapukai naudojami lankytojo, kaip anksčiau jau apsilankiusio, identifikavimui, palengvina naršymą svetainėje ir padaro naršymą greitesniu. Jūs galite bet kada atsisakyti slapukų naudojimo savo naršyklės nustatymuose.

Mes naudojame “Google Analytics” lankomumo statistikos įrankį informacijos apie šio Bananarent.lt svetainės lankomumą rinkimui. Šis įrankis renka informaciją apie tai, kokie puslapiai yra dažniausiai lankomi svetainės lankytojų, kokiu būdu lankytojas atrado Bananarent.lt svetainę. Niekada nematome daugiau informacijos apie lankytoją, negu jo IP adresas. “Google Analytics” įrankio naudojimą ir bendrinimą apibrėžia Google Privatumo Politika. Mes pasiliekame teisę naudoti šio įrankio pagalba surinktus duomenis įmonės marketingo ir plėtros tikslais.

Svetainėje gali būti nuorodų, kurias paspaudę Jūs nuesite į kitą interneto puslapį. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už ne Bananarent.lt svetainės puslapiuose atliktus Jūsų veiksmus, ar kitų svetainių valdytojų veiksmus, net jeigu į tą puslapį Jūs atėjote iš Bananarent.lt interneto svetainės.

Tolimesnis naudojimasis Bananarent.lt puslapiu reiškia sutikimą su šios privatumo politikos sąlygomis. Jeigu manote, kad ši politika yra netinkama, Jūs turite teisę svetainėje nebenaršyti. Dėkojame, kad skyrėte laiko privatumo politikos perskaitymui.

 

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu