+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

E-parduotuvių nuoma, kuri padeda išlaikyti Jūsų klientus visada informuotus.

SMS komunikacija – nepriekaištinga apsipirkimo kokybė Jūsų klientams.

Išsiskirkite iš minios ir informuokite klientus apie užsakymo pasikeitimus pačiu efektyviausiu būdu - SMS žinute.

Komunikacijos su klientais būdas, kuris yra pamatomas.

SMS žinučių pranešimai turi tiesiog stulbinamą atidarymo rodiklį – virš 98%. Tai reiškia, kad Jūsų klientai bus visada informuoti apie užsakymo ir pristatymo būsenų pasikeitimus ir visada žinos siuntos būseną. Tai yra pats efektyviausias ir patogiausas būdas išlaikyti klientą informuotą.

Mobilumas taip pat yra labai svarbus SMS komunikacijos privalumas. Jūsų klientai bus informuoti visur ir visada, nes telefonas yra visada po ranka. Tai ypač patogu laukiant informacijos apie išsiųstą prekę ar kitą svarbią informaciją.

Sukursite pasitikėjimą bei lojalumą.

Mobilieji telefonai yra itin asmeniniai prietaisai. Naudojant SMS, kaip informacijos apie užsakymo pasikeitimus priemonę, parodo, kad Jūs išties rūpinatės klientais. Šis rūpestis padeda sukurti pasitikėjimą bei lojalumą. O svarbiausia – tai leidžia e-komercijai bendrauti su klientu asmeniniame lygyje, visai kaip apsiperkant parduotuvėje.

SMS žinutės atidaromos akimirksniu.

Kai klientas perveda Jums pinigus, jis nekantriai laukia informacijos apie savo užsakymą ir dažniausiai visada turi telefoną šalia savęs. Būtent todėl daugiau nei 90% žinučių yra perkaitoma per pirmasias 5 miuntes. Tai tik dar kartą patvirtina, jog nėra geresnės komunikacijos priemonės nei SMS žinutė.

Naujos marketingo galimybės.

Kai dabartiniai Jūsų klientai gaus žinutes apie siuntos ar pristatymo būsenos pasikeitimus, ateityje jie daug draugiškiau žiūrės į marketinginius pranešimus. Pavyzdžiui: Jūs galite išsiųsti lojalumo kuponą su tiesiogine nuoroda į Jūsų parduotuvę, o apipavidalinus tai asmeniškai, kiekvienas pirkėjas jausis pamalonintas. Ar kažkas gali užpykti, jeigu e-parduotuvė už paskutinį užsakymą pasiūlė dovanų?

Išsiskirsite iš minios.

SMS žinutės, pranešančios apie naujausius pasikeitimus, leis Jums išsiskirti iš minios ir būti įvertintiems. Vien todėl, kad didžioji dalis parduotuvių naudoja tik el. pašto pranešimus, kurie tikrai nėra patogiausias variantas pirkėjui. Jūsų klientai tikrai pajus skirtumą ir tai įvertins.

Pamastykite ką mieliau rinktumėtės būdami pirekėju – ar e-parduotuvę, kuri yra paprastas prekių sandėlys, ar tą, kurioje pagrindinis dėmesys skiriams būtent pirkėjui ir kuo patogesniam jo apsipirkimui? Dirbdami su Bananarent, klientų patenkinimui turėsite ištisą arsenalą įrankių, kurie pavers Jūsų e-parduotuvę būtent tokia. O kliento pasirinkimas čia – tikrai aiškus.

Pasirūpinkite, kad Jūsų klientai būtų visada informuoti.

Automatinė sistema išsiųs 1500 žinučių, informuojančių apie siuntos būsenos pasikeitimus.

Automatinė sąsaja su e-parduotuve

Žinutės siunčiamos automatiškai po to, kai savo e-parduotuvėje pakeičiate siuntos būseną. Jūsų klientas taip pat gauna užsakymo patvirtinimą ir el. paštu, todėl galite būti garantuoti, kad klientas tinkamai informuotas.

Ilgos žinutės

Žinučių tekstas gali užimti daugiau nei 160 simbolių, taigi galėsite suformuoti žinutės tekstą taip, kaip tik patinka ir pateikti informacijos tiek, kiek reikia.

Žinokite, kiek žinučių yra gauta

Matykite konkrečius skaičius, kiek SMS žinučių buvo išsiųsta ir kiek iš jų pasiekė gavėją. Matydami, kad kai kurios žinutės gavėjo nepasiekė, gaunate informaciją, kad su telefono numeriu kažkas ne taip – pravartu pasitikslinti kliento telefono numerį el. paštu prieš atiduodant prekę kurjeriui.

Reikia daugiau? Bus daugiau!

Jeigu 1500 žinučių pasirodys mažoka, visada galėsite užsisakyti papildomą SMS žinučių kiekį už nedidelį mokestį.

Jeigu galite uždirbti daug daugiau, kam delsti? Pradėkite jau šiandien!

Atverskite naują puslapį savo e-verslui ir turėkite absoliutų pranašumą prieš konkurentus.

Maksimalus funkcionalumas už vieną kainą.

Kam rinktis iš brangių planų su apribojimais kai galite turėti viską už žemesnę kainą? Mes neribojame Jūsų verslo sėkmės ir norime, kad Jūsų verslas augtų maksimaliu tempu. Todėl savo klientams siūlome maksimalų funkcionalumą ir už save mokančias parduotuves už prieinamą kainą.

Susiję straipsniai mūsų Blog’e:

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu