+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

El. parduotuvių nuoma, kuri neslepia, kaip Jums sekasi Google paieškos rezultatuose.

Raktinių žodžių pozicijų Google ataskaitos – kas rytą.

Žinokite kiekvieno SEO veiksmo atgarsį. Vadovaukitės tik pozicijas gerinančiais sprendimais. Dominuokite paieškoje.

Jūsų e-parduotuvės matomumas Google paieškoje yra tiesiogiai susijęs su į Jūsų e-parduotuvę ateinančių lankytojų skaičiumi. Tačiau kaip žinoti, kaip Jums sekasi Google, pagal kokius raktažodžius ir kurioje vietoje reitinguojatės? Prekiaujant internetu žinoti savo e-parduotuvės pozicijas kiekvieną dieną tiesiog privaloma! Tik turėdami išsamią informaciją apie savo reitingus Google galėsite priimti geriausius rezultatus generuojančius sprendimus arba taisyti problemas, susijusias su SEO optimizacija.

Stebėkite savo e-parduotuvės pozicijas išsamiose kasdienėse ataskaitose, kuriose matysite visus Jums aktualius raktažodžius ir jų pozicijų pokyti Google paieškoje. Tai Jums pravers tiek pozicionuojant e-parduotuvę Lietuvoje, tiek prekiaujant užsienyje. Ataskaitą su 100 Jums aktualių raktinių žodžių pozicijų ataskaita rasite savo el pašto dėžutėje kasdien. Daugiau nebeteks spėlioti, kuriame puslapyje Google yra Jūsų e-parduotuvė!

Net ir tūkstančio žingsnių kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio. Judėkite teisinga kryptimi.

Bananarent bus Jūsų ištikimiausias partneris ir gidas kelionėje į auksines pozicijas Google paieškoje. Tai mūsų garantija.

KONKREČIOS POZICIJOS

Žinosite tikslias pozicijas Google paieškoje. Tai atvers duris beprotiškam augimui ir leis suprasti kiekvieno atlikto SEO veiksmo vertę ir poveikį – gana spėlioti!

NET 100 RAKTAŽODŽIŲ

Užteks viskam – šis skaičius apims visas Jūsų prekių kategorijas ir leis stebėti daugelį jų pagal skirtingas paieškas (vyriški džinsai, džinsai vyrams ir t.t.).

ATASKAITŲ PASTOVUMAS

Ataskaitas gausite kas dieną, visą bendradarbiavimo laikotarpį. Tai leis Jums nepertraukiamai stebėti pozicijų augimą ir augimo tempą.

KONKURENTŲ STEBĖJIMAS

Turėsite pranašumą konkurencinėje kovoje. Tai leis Jums pranokti konkurentus, o žinodami jų žingsnius, daug lengviau modeliuosite savuosius.

TEISINGI SPRENDIMAI

Priimsite teisingus sprendimus ir mokysitės iš klaidų. Šis derinys užtikrins stabilų augimą ir per trumpiausią laiką atves iki išsvajoto tikslo – pirmųjų pozicijų Google ir tūkstančių lankytojų.

VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI

Turėsite stiprų užnugarį. Mes pasirūpinsime, kad po ranka turėtume visą reikalingą informaciją sparčiam augimui ir žinotumėte tiek, kiek žino profesionalai.

Nešvaistykite tūkstančių už tai, ką lengvai pasidarysite patys!

Nežinote nuo ko pradėti? Tam Jūs turėsite patikimą partnerį, kuris padės Jums tapti e-komercijos ekspertu.

Platforma, užtikrinanti maksimalius rezultatus

Visus SEO darbus atliksite beprotiškai patogiai, greitai ir vienoje vietoje, o Google robotai visą SEO turinį išgliaudys akimirksniu ir garantuos geriausius rezultatus per trumpiausią laikotarpį. Tai itin SEO-draugiška prekybos platforma.

Raktažodžių ir paieškos srauto tikrinimas

Tiksliai žinosite į kuriuos raktažodžius taikytis labiausiai, o kuriems skirti mažiau dėmesio. Pakaks įvesti ko ieškote ir gausite konkrečius paieškų skaičius per mėnesį, panašias paieškas, raktažodžių grupes ir rekomendacijas.

Išsamus vadovas tobulam SEO

Apie SEO žinosite ne ką mažiau nei patyręs SEO ekspertas. Mes Jums suteiksime visą reikalingą informaciją, kad Jūsų atliekamas darbas būtų 100% efektyvus, o rezultatai – maksimalūs.

Geriausios SEO praktikos patarimai

Vadovausitės tik efektyviausiomis strategijomis ir nedarysite klaidų – mes Jums patarsime kaip, kur ir ką rašyti, kad Jūsų įdėtas darbas generuotų geriausius rezultatus.

Jeigu galite uždirbti daug daugiau, kam delsti? Pradėkite jau šiandien!

Atverskite naują puslapį savo e-verslui ir turėkite absoliutų pranašumą prieš konkurentus.

Maksimalus funkcionalumas už vieną kainą.

Kam rinktis iš brangių planų su apribojimais kai galite turėti viską už žemesnę kainą? Mes neribojame Jūsų verslo sėkmės ir norime, kad Jūsų verslas augtų maksimaliu tempu. Todėl savo klientams siūlome maksimalų funkcionalumą ir už save mokančias parduotuves už prieinamą kainą.

Susiję straipsniai mūsų Blog’e:

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu