+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Elektroninių parduotuvių nuoma tiems, kurie nenori atrodyti nuobodžiai.

Įspūdinga elektroninė parduotuvė itin greitai ir paprastai.

Skirkite mažiau laiko išvaizdai, daugiau – idėjoms, kurias greitai paversite tikrove savo parduotuvėje.

Elektroninė parduotuvė – akimirksniu.

Priėmę sprendimą, kad norite turėti parduotuvę internete ir pradėti elektroninę prekybą, jau tą pačią arba sekančią dieną galėsite tai padaryti. Parduotuvė atsiras akimirksniu, o dėka ištobulintos administravimo sistemos, prekių įkėlimą ir parduotuvės valdymą perprasite per pirmasias minutes ir viską atliksite labai greitai ir paprastai.

E-komercijos ekspertų patarimai.

Esant poreikiui, mūsų ekspertai suteiks Jums konsultacijas visais rūpimais klausimais, susijusiais su prekyba – nuo kurjerių tarnybos iki prekybos šimtus tūkstančių žmonių kasdien sutraukiančiuose prekybos vietose, taip pat paversime Jus tikru SEO žinovu, kad labai greit ir nemokamai pakiltumėte Google paieškos pozicijose.

Jūsų parduotuvės „rūbas“.

„Pasitinka pagal rūbą, išlydi pagal protą“ – ištobulintas ir klientus garantuotai sužavėsiantis parduotuvės dizainas ir platus funkcijų kiekis Jūsų parduotuvę pavers pardavimus generuojančia mašina. Ne tik sužavėsite klientus iš pirmo žvilgsnio, bet ir laimėsite jų simpatijas patogiu, greitu ir paprastu apsipirkimu.

Prekių valdymas.

Jūsų prekės atrodys tiesiog fantastiškai. Visi mūsų pavyzdžiai sukurti taip, kad garantuotų maksimalią estetinę prekės išvaizdą bei išsamų ir optimizuotą informacijos apie prekes perteikimą. Papildysite parduotuvę aukštos raiškos nuotraukomis, video apžvalgomis ar reklamomis, atributų bei spalvų pasirinkimais ir kita informacija.

Įmokų surinkimas.

Parduotuvė pasirūpins Jūsų pirkėjais nuo A iki Z. Jie turės galimybę pasirinkti patogiausią mokėjimo būdą – išankstinį apmokėjimą per Mokėjimai.lt sistemą, Paypal paskyrą, atsiskaitymą Visa arba Mastercard, taip pat Jūsų klientai turės galimybę atsiskaityti už prekes grynaisiais pristatymo metu.

Parduotuvės funkcionalumas.

Bananarent suteikia Jums galimybę turėti ne tik prekių katalogą su krepšeliu, bet ir kur kas daugiau nei iki šiol turėjote. Galėsite kurti naujus puslapius parduotuvėje – Apie mus, Partneriai, Akcijos ir panašiai. Taip pat galėsite turėti savo nuosavą Blog‘ą, kuris ne tik leis Jūsų pirkėjams geriau Jus pažinti, susipažinti su naujienomis, bet ir iškels Jus į aukštesnes Google pozicijas. Reklaminiuose baneriuose galėsite pristatyti naujas prekes ir išpardavimus. Reikia tik prekių katalogo be pirkimo galimybės? Aktyvuokite tai vienu mygtuko paspaudimu.

Prekių pristatymas.

Sukursite savo pasirinktus ir pirkėjams patogiausius pristatymo būdus, nustatysite pristatymo kainas – bendrai visai parduotuvei arba pagal užsakytų prekių svorį, leisite savo pirkėjams pasirinkti patogiausią pristatymo datą, netgi galėsite pasirinkti į kurias pasaulio šalis pristatyti prekes ir iš kurių šalių priimti mokėjimus.

Lanksti mokesčių sistema.

Nesvarbu kuo prekiaujate ir kaip prekiaujate, Jūs turėsite pilną laisvę nustatyti mokesčių taisykles visiems atvejams:

  • Įskaičiuoti ar neįskaičiuoti PVM parduodamoms prekėms;
  • Pasirinkti skirtingus mokesčius skirtingoms prekių grupėms;
  • Pasirinkti skirtingus mokesčius skirtingoms pirkėjų grupėms, pvz. didmenininkams;
  • Taikyti eko-mokesčius;
  • Įjungti arba išjungti mokesčių skaičiavimą.

Skirtingos valiutos.

Turėkite omenyje, kad įvedus Eurą, kurį laiką Jūsų parduotuvėje privalo būti dvi valiutos – Eurai ir Litai. Bananarent tuo pasirūpins – Jūsų pirkėjai matys kainas reikiama valiuta atitinkamu laikotarpiu ir tai mes Jums atliksime nemokamai. Taip pat suteiksite galimybę savo pirkėjams vienu paspaudimu pasirinkti jiems aktualią bet kurią kitą valiutą – Litai, Eurai, Doleriai, Svarai ir t.t. Visos kainos bus perskaičiuotos automatiškai, todėl kiekvienas apsipirkinėjantis jausis puikiai.

Vienintelis būdas sužinoti ar Jums tai tinka – išbandyti. Gaukite prisijungimus.

Pamatykite nuostabų parduotuvės valdymą iš vidaus. Nemokamai!

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu