+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Bananarent el. parduotuvių nuoma leidžia Jums turėti papildomą parduotuvę Facebook.

Padvigubinsite pardavimus su automatinėmis marketingo aplikacijomis.

Turėsite nuosavą parduotuvę Facebooke ir arsenalą marketingo įrankių, kurie didins pardavimų ir klientų skaičių kasdien.

Atverskite naują puslapį savo verslui ir pradėkite plataus masto prekybą Facebooke. Nuo pat pirmos dienos, kai startuos Jūsų nauja ir beprotiškai galinga el. parduotuvė, lygiagrečiai startuos parduotuvė Facebooke su visomis arba dalimi prekių ir arsenalu marketingo įrankių, skirtų didinti pardavimus, atvesti naujų klientų ir skatinti susidomėjimą Jūsų parduotuve.

O kai atrodo, kad geriau ir būti negali, mes ištraukiame zuikį iš kepurės ir Jums suteikiame papildomų marketingo įrankių el. parduotuvei, kurie pasitarnaus išspaudžiant maksimumą iš Jūsų naujai pritrauktų lankytojų ir garantuotai padidins konversiją. Nes atvesti naują lankytoją negana, reikia įtikinti jį pirkti, juk dienos pabaigoje Jums rūpi ne nauji lankytojai, o konversijos (kai lankytojas tampa pirkėju).

Nepraleiskite progos pradėti prekybą naujoje platformoje ir pagerinti pardavimus senojoje.

Esame Jums paruošę arsenalą marketingo įrankių, kurie didins Jūsų  pardavimus tiek Facebook tiek el. parduotuvėse.

NUOSAVA PARDUOTUVĖ FACEBOOKE

Papildomoje skiltyje e-parduotuvės Facebook puslapyje pristatysite savo prekes su kainomis. Jos bus automatiškai sinchronizuojamos iš Jūsų e-parduotuvės, o klientui – pasiekiamos vienu mygtuko paspaudimu.

GRUPINIAI APSIPIRKIMAI

Jūsų gerbėjų bendruomenė pati generuos Jums naujus užsakymus, kadangi skelbsite grupinių apsipirkimų akcijas, įsigaliojančias susirinkus atitinkamam skaičiui pirkėjų.

SMAGI, INTERAKTYVI LOTERIJA

Interaktyvaus žaidimo Facebook’e pagalba Jūsų fanai trins smagius loterijos bilietėliu. Radus tris vienodus simbolius pirkėjas laimės Jūsų nustatytą dovanėlę.

TURĖSITE DAUGIAU FANŲ

Kai pasiūlysite savo gerbėjams smagių akcijų, žaidimų ir grupinių išpardavimų, jie pasidalins tuo su draugais ir padės augti Jūsų gerbėjų bendruomenei.

GENERUOSITE NAUJUS PARDAVIMUS

Viso komplekso pagalba (e-parduotuve Facebook’e, nuolaidų žaidimais ir akcijomis) užsiauginę fanų bendruomenę, pritrauksite juos ateiti ir į Jūsų e-parduotuvę apsipirkti.

OPTIMIZUOSITE SOCIALINĘ VEIKLĄ

Kad matytumėte į ką labiausiai reaguoja, ką apžiūrinėja Jūsų fanai, stebėsite išsamią ataskaitą, padėsiančią atrasti tikslinę auditoriją ir pateikti jai aktualius pasiūlymus.

Pradėję prekybą Facebooke, Jūs savo verslą perkelsite į visiškai naują lygį.

Kiekviena Jūsų soc. marketingo kampanija generuos ne tik naujus fanus, bet ir naujus pardavimus bei parduotuvės klientus.

Didesnis susidomėjimas

Interaktyvūs žaidimai Facebooke ir ypatingi pasiūlymai garantuos didesnį susidomėjimą Jūsų verslu, kasdien augantį aktyvumą ir reguliarias peržiūras.

Naujas socialinių kampanijų formatas

Nuo šiol visos Jūsų socialinės kampanijos įgaus naują formatą ir populiarins nebe vien Jūsų Facebook puslapį, bet taip pat ir Jūsų Facebook parduotuvę.

Apsipirkimas vienoje vietoje

Jūsų fanams bei lankytojams nebereiks palikti Facebook, kad peržiūrėtų Jūsų asortimentą – potencialiems pirkėjams tai užtikrins komfortišką bei neutralią aplinką.

Jokių mokesčių ar kabliukų

Prekyba Facebook Jums nekainuos nė cento, nesusidursite su jokiais paslėptais mokesčiais, komisiniais ar kitais kabliukais.

Tiesioginis srautas į parduotuvę

Jūsų asmeninis vadybininkas padės Jums sukurti soc. marketingo kampanijas, kurios visus naujus lankytojus nukreips tiesiai į parduotuvę, ne vien į puslapį.

Didesni pardavimai el. parduotuvėje

Be Facebook parduotuvės ir Facebook aplikacijų, Jūs taip pat gausite marketingo įrankių, kurie didins konversiją bei pardimus Jūsų el. parduotuvėje.

Daugiau lankytojų el. parduotuvėje

Turėsite daugiau pardavimų iš naujų lankytojų, atėjusių iš Facebook. Marketingo įrankiai, skirti el. parduotuvei, skatins apsipirkti ir neišeiti, tokiu būdu padidindami parduotuvės konversiją.

Būsite tikrai išskirtinė parduotuvė

Pirkėjai visada ieško kažko naujo. Jūsų e-verslas žengs koja kojon su naujausiomis technologijomis ir pirkėjams pasiūlys aukščiausios klasės apsipirkimo komfortą.

Jeigu galite uždirbti daug daugiau, kam delsti? Pradėkite jau šiandien!

Atverskite naują puslapį savo e-verslui ir turėkite absoliutų pranašumą prieš konkurentus.

Maksimalus funkcionalumas už vieną kainą.

Kam rinktis iš brangių planų su apribojimais kai galite turėti viską už žemesnę kainą? Mes neribojame Jūsų verslo sėkmės ir norime, kad Jūsų verslas augtų maksimaliu tempu. Todėl savo klientams siūlome maksimalų funkcionalumą ir už save mokančias parduotuves už prieinamą kainą.

Susiję straipsniai mūsų Blog’e:

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu