+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Elektroninės parduotuvės nuoma  + aukščiausios klasės marketingo įrankiai ir SEO ataskaitos.

Prokomercija suteikia Jums unikalią galimybę naudotis ne tik itin galinga el. parduotuvių nuoma, bet ir pasaulinio lygio e-marketingo, reklamos, socialinio marketingo, auditorijos pasiekimo, SEO ir analizės įrankiais. Kitaip tariant, dabar Jūsų verslas gali daugiau. Daug daugiau.

Pilnas paketas stipriai plėtrai ir augimui.

Norite startuoti maksimaliu pajėgumu arba pakelti savo e-parduotuvę į aukštesnį lygį? Bananarent ProKomercija sukurta kaip tik tam. ProKomercija savyje sujungia galingą e-komercijos platformą ir specialistų atrinktus, geriausius marketingo įrankius, padėsiančius pritraukti naujų klientų, šturmuoti socialinius tinklus ir stebėti e-parduotuvės aktyvumą pačiu giliausiu lygiu.

Kad eitų teisingu keliu, Bananarent ProKomercijos klientai papildomai mėgaujasi specialistų paruoštomis, kas mėnesį ir kasdien siunčiamomis SEO ataskaitomis ir asmeninio e-komercijos vadybininko paruoštomis rekomendacijomis. Nekyla abejonių, kad tai – bene stipriausias e-komercijos paslaugų paketas visoje Lietuvoje.

Ieškote ko nors paprastesnio pradžiai? Sužinokite apie Bananarent E-Komercija

Didinkite savo e-parduotuvės žinomumą ir konversiją be vargo.

Socialiniai tinklai šiandien – pagrindinis reklamos ir klientų pritraukimo šaltinis, kartu įtakojantis ir e-parduotuvės SEO rezultatus. Laikas pasiekti Jūsų laukiančius 1.2+ milijono Lietuvos Facebook naudotojų ir sparčiai augančias Google+ ir Twitter bendruomenes.
Kaip? Socialinių Aplikacijų pagalba:

SOCIALINIS PRISIJUNGIMAS

Padidinkite konversiją ir pašalinkite apleistų krepšelių problemą supaprastindami registraciją iki poros paspaudimų.

FACEBOOK REMARKETINGAS

Optimizuokite reklamą didžiausiame soc. tinkle link tų lankytojų, kurie parodė didesnį susidomėjimą prekėmis ar yra labiau linkę pirkti.

ROI SEKIMAS

Sužinokite tikrąją socialinių veiksmų vertę ir investicijų grąžą, kad atskirtumėte vertingiausius reklamos kanalus.

SOCIALINĖ ANALITIKA

Susisteminta ir atvaizduota dalinimosi aktyvumo, vykstančio Jūsų e-parduotuvėje, informacija parodys populiariausias prekes ir daugiausiai dėmesio susilaukusius e-parduotuvės segmentus.

PASIDALINIMAS PIRKINIAIS

Jūsų klientai gali atlikti už Jus Jūsų reklamą socialiniuose tinkluose – po krepšelio apmokėjimo, aplikacija leidžia labai lengvai pasidalinti pirkiniais su savo draugais – automatiškai ir stilingai.

IŠMANŪS DALINIMOSI MYGTUKAI

Paskatinkite klientus dalintis Jūsų prekėmis įtraukiančiais ir funkcionaliais mygtukais, suteikiančiais apdovanojimus už pasidalinimą.

ATRADIMŲ SIENA

Turėkite savo e-parduotuvėje sieną prekių, kuriomis buvo dažniausiai pasidalinta ir taip paskatinkite naujus klientus taip pat dalintis ir padidinkite pasitikėjimą Jūsų e-parduotuve.

“PAPASAKOK DRAUGUI”

Padidinkite naujų klientų srautą ir išlaikykite esančius klientus lojaliais efektyvios rekomendavimo aplikacijos pagalba.

SOCIALINIAI APDOVANOJIMAI

Leidžia padidinti pirkėjų įsitraukimą į socialinius veiksmus už tai gaunant apdovanojimų – nuolaidų, nemokamą pristatymą, dalyvavimą konkurse – ką tik norite!

Raktinių žodžių pozicijų Google ataskaitos – kasdien.

Žinokite kiekvieno SEO veiksmo atgarsį. Vadovaukitės tik pozicijas gerinančiais sprendimais. Dominuokite paieškoje.

Jeigu siekiate būti matomais ir pasiekiamais Google, žinoti konkrečių raktažodžių konkrečias pozicijas kiekvieną dieną tiesiog privaloma. O privaloma todėl, kad galėtumėte priimti tik gerus rezultatus generuojančius sprendimus ir taisyti trūkumus. Nežinant kokį atgarsį turi vienas ar kitas veiksmas neįmanoma pasakyti ar Jūs kylate į Google pozicijų įkalnę ar krentate stačia galva žemyn.

Stebėkite augančias savo parduotuvės pozicijas Google pagal srautą generuojančius raktinius žodžius. Tai Jums suteiks galimybę pamatyti bendrą Jūsų verslo paveikslą tiek vietiniuose, tiek tarpautiniuose vandenyse. Kasdien rasite 100 raktinių žodžių pozicijų ataskaitą savo el. pašto dėžutėje.

Sužinokite daugiau apie SEO ataskaitas

Revoliucinis sprendimas, kuris leis Jums uždirbti daugiau.

Fantastiškas apžvalgų generavimo įrankis, kuris smarkiai padidins konversiją ir atneš Jums tonas naujų apžvalgų bei pardavimų

DAUG DAUGIAU APŽVALGŲ

Turėsite tonas naujų apžvalgų. Sistema automatiškai siųs Jūsų pirkėjams paskatinimą palikti atsiliepimą, kurį jie galės parašyti neišeidami iš el. pašto.

DAUGIAU PARDAVIMŲ

Generuosite naujus pardavimus. Palikusiems apžvalgas pasiūlysite nuolaidos kuponą, kuris paskatins apsipirkti vėl ir atneš Jums naujus pardavimus.

GRĮŽTANTYS PIRKĖJAI

Paversite vienkartinius pirkėjus grįžtančiais. Kuponas plius komunikacija po apžvalgos leis Jums susigrąžinti vienkartinį pirkėją į parduotuvę.

NATŪRALUS PROCESAS

Puoselėsite santykius su klientais. Kiekvienas siunčiamas laiškas atspindės Jūsų parduotuvės dvasią ir taps natūralia apsipirkimo proceso dalimi.

REZULTATŲ ATASKAITOS

Priimsite apyvartą didinančius sprendimus. Išsamios rezultatų ataskaitos leis įvertinti veiksmų efektyvumą bei optimizuoti procesą geriausiems rodikliams.

KLIENTŲ POREIKIAI

Geriau suprasite savo pirkėją. Analizuodami ataskaitas suprasite ką Jūsų klientai mėgsta ir myli, taip pat kokių pokyčių ar naujovių jie tikisi.

Naudokitės naujausiomis technologijomis ir pabūkite kliento kailyje.

Unikali “karščio taškų” stebėjimo technologija atskleis dažniausiai spaudžiamus el. parduotuvės puslapio taškus.

NUSTATYKITE AKTUALIAUSIS SKILTIS

Matykite ką dažniausiai spaudžia lankytojai ir taip atsirinkite kas yra svarbiausia Jūsų e-parduotuvėje, ką reikėtų išryškinti ir ko atsisakyti.

ATRASKITE PELNINGIAUSIAS SKILTIS

Sužinokite kiek kartų buvo spausta ant konkrečių skilčių ir net gi kas buvo šio lankytojo šaltinis – visa tai atvaizduojama unikaliame spalvotame žemėlapyje.

ĮVERTINKITE PUSLAPIO EFEKTYVUMĄ

Pamatykite kiek keliauja žemyn Jūsų lankytojai, sukdami pelės ratuką. Ar jie apžiūri tik viršutinę puslapio dalį? Kurioje puslapio dalyje jie praleidžia daugiausiai laiko?

Sužinokite daugiau apie Karščio Žemėlapius

Turėsite nuosavą parduotuvę Facebooke! 

Taip pat turėsite pluoštą marketingo įrankių, kurie atves Jums naujų lankytojų bei sugeneruos naujus pardavimus Facebooke.

NUOSAVA PARDUOTUVĖ FACEBOOKE

Turėsite visas savo prekes su kainomis ir automatiniu sinchronizavimu papildomoje skiltyje Facebooke, kur jos bus pasiekiamos vos vienu paspaudimu.

GRUPINIAI APSIPIRKIMAI

Turėsite daugiau naujų pardavimų, kuriuos generuos fanų bendruomenė. Skelbsite akcijas, kurios įsigalios tik susirinkus atitinkamam skaičiui pirkėjų.

SMAGI, INTERAKTYVI LOTERIJA

Turėsite daugiau lankytojų skelbdami interaktyvius žaidimus. Jūsų fanai trins “loterijos bilietus”, kur radus tris vienodas Jūsų prekes laukia Jūsų numatytas prizas.

TURĖSITE DAUGIAU FANŲ

Pritrauksite daugiau naujų fanų. O svarbiausia – visa tai atliks esami Jūsų fanai, siūlydami savo draugams dalyvauti žaidimuose, grupiniuose apsipirkimuose ir kt.

GENERUOSITE NAUJUS PARDAVIMUS

Prekiausite tiesiogiai Facebook‘e, taip pat nuolaidomis ir žaidimais skatinsite fanus atsivesti savo draugus į Jūsų parduotuvę.

OPTIMIZUOSITE SOCIALINĘ VEIKLĄ

Gausite savo fanų veiklos ataskaitą – pageidaujamas prekes, užsakymus, žiūrimas prekes ir kt. Tai padės pateikti geresnius pasiūlymus tikslinei auditorijai.

SMS MARKETINGAS

Padidinkite klientų pasitikėjimą ir informuokite apie nuolaidas efektyvesniu būdu.

Siųskite net iki 1500 nemokamų SMS žinučių per mėnesį!

Sužinokite daugiau apie SMS Marketingą

Susigrąžinkite prarastus pardavimus ir parduokite daugiau pasiruošusiems pirkti.

Papildomi pardavimai iš tų, kurie paliko Jūsų parduotuvę ir didesni pardavimai tiems, kurie jau perka

APLEISTO KREPŠELIO PRIMINIMAS SU NUOLAIDA

Automatizuota sistema, kuri atrenka pripildytus, bet neapmokėtus krepšelius ir siunčia Jūsų klientams nuolaidos pasiūlymus jų krepšeliams.

KRYŽMINIAI PARDAVIMAI KREPŠELYJE IR APMOKĖJIMO PUSLAPYJE

Padidinkite vidutinę krepšelio vertę ir taip maksimaliai išnaudokite galimybes pasiūlyti klientui įsigyti prekes, kurios yra pačios perkamiausios Jūsų parduotuvėje. Nemaža tikimybė, jog daugeliui patinkančios prekės patiks ir šiam pirkėjui – štai Jums papildomas pardavimas!

PAPILDOMAS REKLAMINIS BLOKAS KREPŠELYJE

Maksimaliai išnaudokite krepšelio galimybes ir pateikite klientui ypatingų pasiūlymų ar naujienų strategiškai aktualiausiu momentu – tada, kai jis jau pasiruošęs pirkti.

KLIENTĄ PASITINKANTIS YPATINGAS PASIŪLYMAS

Pasiūlykite klientui nuolaidą vos jam užėjus, padidinkite gerbėjų Facebook’e ar naujienlaiškio prenumeratorių skaičių stilingu iššokančiu langu su automatizuotomis kampanijomis atskiriems tikslams pasiekti.

Sužinokite daugiau apie Ypatingo Pasiūlymo naudą

Unikali technologija, suteikianti Jums paskutinę galimybę susigrąžinti prarastą klientą.

Iki 96% Jūsų e-parduotuvę palikusių lankytojų daugiau niekada nebesugrįš. Paskatinkite juos pasilikti!

FIKSUOJAMI PELĖS JUDESIAI

Sistema automatiškai seka kiekvieno lankytojo pelės judesius realiu laiku ir fiksuoja jos poziciją.

TIKSLUS PARDUOTUVĖS PALIKIMO MOMENTAS

Milisekundžių tikslumu nustatomas momentas, kai lankytojas palieka Jūsų parduotuvę, tačiau dar nespėja uždaryti lango.

DĖMESĮ PRIKAUSTANTIS PASKUTINIS PASIŪLYMAS

Lankytojui palikus Jūsų e-parduotuvę prieš jo akis atsiranda elegantiškas paskutinis pasiūlymas, kurio neįmanoma nepastebėti ir neatkrepti į jį dėmesio.

PASKUTINIS ŠANSAS SUDOMINTI LANKYTOJĄ

Ši technologija Jums suteikia papildomą puslapio peržiūrą ir paskutinę galimybę susigrąžinti klientą jam pasiūlant ypatingą nuolaidą arba nemokamą pristatymą ar dovaną.

Sužinokite daugiau apie Paskutinio Pasiūlymo galimybes

Žinokite apie savo e-parduotuvę viską.

Visada žinokite kaip Jums sekasi paieškos sistemose ir ką dar galėtumėte patobulinti savo e-parduotuvėje.

KASMĖNESINĖS ATASKAITOS

GOOGLE ANALYTICS IR WEBMASTER TOOLS ANALIZĖS

E-parduotuvės reitingų Google analizė gali būti tikras galvos skausmas – nuobodus procesas, reikalaujantis daug žinių ir dar daugiau Jūsų brangaus laiko. Patikėkite šiuos darbus kitiems, o patys megaukitės jau paruoštomis, išsamiomis, kas mėnesį el. paštu siunčiamomis ataskaitomis.

  • Personalizuotą Google Analytics duomenų apžvalgą su rekomendacijomis atsiųsime Jums kas mėnesį
  • Personalizuotą Google Webmaster Tools duomenų apžvalgą atsiųsime Jums kas mėnesį

KASDIENINĖS ATASKAITOS

KASDIENĖS RAKTAŽODŽIŲ POZICIJŲ GOOGLE ANALIZĖS

Jūsų prekių reitingai Google tiesiogiai lema Jūsų e-parduotuvės lankomumo rodiklius. Kad SEO optimizaciją atliktumėte dar efektyviau, Bananarent kasdien paruošia ir siunčia Jums išsamią Jums aktualių raktažodžių pozicijų analizę.

  • Pozicijų stebėjimas paieškos varikliuose pagal srautą generuojančius raktinius žodžius
  • Svetainės bei prekinio ženklo populiarumo monitoringas paieškos varikliuose bei socialiniuose tinkluose
  • Konkurentų pozicijų paieškos varikliuose tyrimas bei analizė
  • 100 raktinių žodžių ir jų reitingo pokyčių analizę atsiųsime Jums kasdien

PERSONALIZUOTOS REKOMENDACIJOS

SPECIALISTO PARUOŠTI PATARIMAI JŪSŲ E-PARDUOTUVEI

BananaRent nori padėti Jūsų verslui augti. Todėl kiekvienas mūsų klientas turi savo asmeninį vadybininką – e-komercijos specialistą, kuris kiekvieną mėnesį įvertina Jūsų parduotuvę įvairiais aspektais (marketingas, SEO, konversija, pirkėjo psichologija) ir pateikia personalizuotas rekomendacijas Jūsų parduotuvei.

  • Jūsų e-parduotuvės analizę su rekomendacijomis atsiųsime Jums kiekvieną mėnesį. 

Jeigu galite uždirbti daug daugiau, kam delsti? Pradėkite jau šiandien!

Atverskite naują puslapį savo e-verslui ir turėkite absoliutų pranašumą prieš konkurentus.

Maksimalus funkcionalumas už vieną kainą.

Kam rinktis iš brangių planų su apribojimais kai galite turėti viską už žemesnę kainą? Mes neribojame Jūsų verslo sėkmės ir norime, kad Jūsų verslas augtų maksimaliu tempu. Todėl savo klientams siūlome maksimalų funkcionalumą ir už save mokančias parduotuves už prieinamą kainą.

Susiję straipsniai mūsų Blog’e:

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu