+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

El. parduotuvės nuoma, kuri skatina apie Jus kalbėti.

Geriausias būdas turėti daugiau apžvalgų.

Bananarent apžvalgų generavimo sprendimas pakels Jūsų parduotuvės pardavimų kreivę į naujas aukštumas. Jūs turėsite daug daugiau apžvalgų, kurios turi milžinišką poveikį pirkėjų sprendimo “pirkti ar nepirkti” priėmimui. Pašalinus klientų abejones, Jūs mėgausitės didesne konversija. Kuo mažiau abejonių klientams – tuo daugiau pardavimų Jūsų parduotuvei.

Palikęs apžvalgą pirkėjas gauna nuolaidos kuponą, kurį panaudoja sekančiam apsipirkimui ir sugeneruoja Jums dar vieną pardavimą. Jūs turite papildomą progą komunikacijai-po-pardavimo su pirkėju, o vis sparčiau atsirandančios apžvalgos generuoja šviežią ir unikalų turinį Jūsų parduotuvėje. Atsirandant tonoms naujo ir unikalaus turinio, Jūsų pozicijos Google kyla pasiutusiu tempu  ir į parduotuvę pradeda plūsti šimtai naujų lankytojų kasdien.

Visa tai vyksta automatiškai ir visas procesas kartojasi tarsi užburtas ratas, nešdamas Jums dar daugiau apžvalgų ir dar daugiau pardavimų.

Revoliucinis sprendimas, kuris leis Jums uždirbti daugiau.

Fantastiškas apžvalgų generavimo įrankis, kuris smarkiai padidins konversiją ir atneš Jums tonas naujų apžvalgų bei pardavimų.

DAUGIAU PREKIŲ APŽVALGŲ

Turėkite daugiau prekių apžvalgų nieko nedarydami – sistema automatiškai išsiųs Jūsų pirkėjui laišką su prašymu palikti atsiliepimą ir tai jie galės padaryti tame pačiame laiške.

DAUGIAU PARDAVIMŲ

Generuokite naujus užsakymus! Palikusiems apžvalgą pasiūlysite dovaną – nuolaidos kuponą, kuris paskatins sugrįžti ir apsipirkti dar kartą Jūsų e-parduotuvėje.

GRĮŽTANTYS PIRKĖJAI

Paversite vienkartinius pirkėjus nuolatiniais, grįžtančiais klientais. Nuolaidos kuponai ir bendravimas po apžvalgos po apžvalgos leis išlaikyti kliento lojalumą.

NATŪRALUS PROCESAS

Puoselėsite ryšį su savo klientais. Kiekvienas siunčiamas el. laiškas pristatys Jūsų e-parduotuvės nuotaiką ir pamažu taps natūralia apsipirkimo proceso dalimi.

REZULTATŲ ATASKAITOS

Išsamių ataskaitų pagalba galėsite įvertinti kurie sprendimai Jums atnešė daugiausiai naudos ir taip optimizuosite apžvalgų procesą geriausiems ateities rezultatams.

KLIENTŲ POREIKIAI

Geriau suprasite savo klientus. Apžvalgos yra atvira nuomonės išraiška, padedanti Jums tobulinti savo veiklą, pamatyti ką Jūsų klientai mėgsta labiausiai, kokių naujienų jie laukia ar tikisi.

Dominuokite paieškose su automatiškai generuojamu unikaliu turiniu.

Pritraukite tūkstančius naujų lankytojų ir nušluostykite nosį visiems konkurentams.

PAVERSIME APŽVALGAS TIKRU SEO AUKSU

Visas Jūsų Vartotojų Sukurtas Turinys bus dalis Jūsų parduotuvės, kurią labai lengvai „šukuos“ visi paieškos variklių robotai. Tai turės milžinišką įtaką geresnėms Jūsų pozicijoms Google, Bing ir Yahoo.

GALIMYBĖ BŪTI PIRMIEMS PAIEŠKOS VARIKLIŲ REZULTATUOSE

Paieškos varikliai tiesiog dievina Vartotojų Sukurtą Turinį. Jūs generuosite tonas Vartotojų Sukurto Turinio ir išnaudosite tai pačioms aukščiausioms pozicijoms pasiekti bei pritraukti tūkstančius naujų pirkėjų.

ATASKAITA APIE POZICIJŲ PASIKEITIMUS KASDIEN

Nepamirškite, dirbdami su Bananarent Jūs ne tik turėsite pačią stipriausią ir lygių neturinčią parduotuvę, bet ir būsite kasdien informuojami apie pasikeitimus Google paieškos pozcijose dešimtims raktinių žodžių.

Atsipalaiduokite, sistema viską atliks už Jus.

Leiskite sistemai pasirūpinti technine pardavimų proceso puse, o Jūs rūpinkitės verslo plėtra.

 • Paruošiame tekstą

  Pridėsime geriausius rezultatus atnešantį testą, kuris paskatins kiekvieną pirkėją palikti pačią geriausią apžvalgą.

 • Pridedame kuponus ir prekes

  Kiekvienam pirkėjui pasiūlysime nuolaidos kuponą už pailktą apžvalgą, taip pat pridėsime geriausiai parduodamų prekių juostelę.

 • Nustatome laiką

  Nustatysime optimaliausią laiką kada siųsti laišką pirkėjui - kai jis bus gavęs prekę, ja naudosis ir bus patenkintas.

 • Aktyvuojame siuntimą

  Nuo šios sistema automatiškai siųs laiškus, pirkėjai rašys apžvalgas ir pateikinės naujus užsakymus - be papildomo Jūsų dalyvavimo procese.

Jeigu galima uždirbti daug daugiau, kam delsti? Pradėkite jau šiandien!

Atverskite naują puslapį savo verslui ir paverskite paprastą parduotuvę tikru prekybos centru.

Maksimalus funkcionalumas už vieną kainą.

Kam rinktis iš brangių planų su apribojimais kai galite turėti viską už žemesnę kainą? Mes neribojame Jūsų verslo sėkmės ir norime, kad Jūsų verslas augtų maksimaliu tempu. Todėl savo klientams siūlome maksimalų funkcionalumą ir už save mokančias parduotuves už prieinamą kainą.

Susiję straipsniai mūsų Blog’e:

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu