+37060606086info@bananarent.ltAtsinaujinome! Aplankykite puslapį DIZAINAI ir pamatykite naujausias e-parduotuves!

Elektroninės parduotuvės nuoma, kuri padeda Jums bendrauti su klientais.

Bananarent Socialinių Aplikacijų Paketas – tai viskas, ko Jums reikia norint pasiekti socialiniuose tinkluose Jūsų laukiančius potencialius pirkėjus.

DAUGIAU LANKYTOJŲ
DIDESNIS SOCIALINIS AKTYVUMAS
DAUGIAU UŽSAKYMŲ
LOJALESNI KLIENTAI
ŽINOMESNIS PREKĖS ŽENKLAS
DIDESNĖS REKLAMOS GALIMYBĖS
 • Kurkite Prekinį Ženklą

Po to, kai lankytojai paliko Jūsų parduotuvę, jie Jūsų prekinį ženklą yra matę kartą ar du, tačiau to nepakanka, kad Jūsų prekinį ženklą klientai gerai įsimintų. Remarketingas sumažina šį atotrūkį pateikdamas lankytojui papildomų susidūrimų su prekiniu ženklu ir taip padeda Jūsų prekiniui ženklui išsiskirti.

FACEBOOK REMARKETINGAS

 • Remarketingas su… Steroidais

Įprastai, remarketingas pasiekia specifinę, vertingą auditoriją: žmonės, kurie praeityje buvo parodę susidomėjimą Jūsų e-parduotuve, tačiau nieko neįsigijo. Kad reklamos kampanija būtų kuo labiau specifinė, mes pridedame daugiau segmentų:

→   Žmonės, kurie parodė susidomėjimą pirkti

→   Žmonės, kurie įtakojo soc. aktyvumą

→   Daug išleidžiantys žmonės

 • Konversija už Kapeikas

Su kampanija, kuri yra griežtai nutaikyta tik į vertingą ir pelningą auditoriją, Jūs pamatysite puikią investicijų grąžą ir išvengsite neatsipirkusios reklamos.

 • Pritraukite Prarastus Pirkėjus

Faktas: didžioji dalis Jūsų lankytojų daugiau niekada nebesugrįš (net tie, kurie paliko parduotuvę vidury apmokėjimo). Facebook remarketingo kampanija padeda susigrąžinti prarastus pirkėjus.

SOCIALINIAI APDOVANOJIMAI

 • Padidinkite Prekių Dalinimasį Daugiau nei 2 Kartus

Dovanodami kuponą už pasidalinimą, Jūs kur kas labiau paskatinsite pirkėjus pasidalinti prekėmis. Ypatingi mygtukai pritrauks dėmesį ir praneš, jog galima gauti nuolaidą už pasidalinimą.

 • Sumažinkite Apleistų Krepšelių Skaičių 

Aprūpindami savo pirkėją nuolaidos kuponu prieš jam nuėjus iki apmokėjimo puslapio, iki minimumo sumažinate tikimybę, jog jis paliks parduotuvę eidamas ieškoti kuponų ar nuolaidų šiai prekei. Tokiu būdu padidinsite konversijos rodiklius ir padidinsite kuponų vertingumą.

 • Padidinkite Kuponų Vertingumą

Nesuteikdami preteksto ieškoti kuponų ar nuolaidų Jūsų prekėms internete, o tiesiog duodami jiems nuolaidą už vienokį ar kitokį socialinį veiksmą, Jūs nebemokėsite komisinių partneriams, kurie platina kuponus su nuolaidomis Jūsų prekėms.

 • Išmanūs Apdovanojimų Filtrai

Norite priskirti skirtingus apdovanojimus skirtingoms prekėms ar puslapiams? Galite sukurti keletą skirtingų kuponų ir išfiltruoti jų rodymą tik pasirinktiems puslapiams.

 • Patys Įvairiausi Apdovanojimai

Nebūtinai kuponai! Apdovanokite savo pirkėjus už socialinį aktyvumą pačiais įvairiausiais būdais – nemokamas pristatymas, konkursai, naudojimo patarimai ir pan.

 • Stebėkite Pajamas Pagal Įtakotojus

Sužinosite kas yra patys rimčiausi įtakotojai pagal patį svarbiausią faktorių – sugeneruotas pajamas. Atskleiskite savo pirkėjus, kurie sukuria naujus užsakymus per socialinius tinklus, stebėkite kuriomis prekėmis jie dalinosi + analitinę dalinimosi aktyvumo informaciją, įskaitant pasidalinimus, paspaudimus, pardavimus bei pajamas.

ROI (INVESTICIJŲ GRĄŽOS) SEKIMAS

Socialinių tinklų investicijų grąžos sekimas gali būti neįtikėtinai stiprus Jūsų verslo variklis. Kaip bebūtų gaila, Lietuvoje mažai apie tai žinančių ir tai naudojančių verslininkų, o tuo tarpu tie, kurie apie tai žino, švaisto laiką webinaruose, bando įvairias neefektyvias programėles užuot ėmę ROI jautį už ragų ir kaip reikiant jį išnaudoję.

 • Atskleidžiamas Socialinių Tinklų ROI

Liaukitės spėlioti vertindami socialinių tinklų nešamas pajamas. Su ROI Tracking Jūs sužinosite kokia yra tikroji socialinių tinklų vertė Jūsų verslui.

 • Stebėkite Socialiai Įtakotus Užsakymus

Jūs matysite visus užsakymus, kurie buvo pateikti dėl socialinių veiksmų (pvz., pasidalinimo ar pasidalinimas buvo apsilankymo priežastis). Taip pat matysite užsakymo numerį su naudotu socialiniu tinklu ir kurie pirkėjai buvo susiję su soc. tinklais, įskaitant Facebook, Twitter, Google+, Pinterest ir daugiau.

SOCIALINIS PRISIJUNGIMAS

Susipažinkite su naujos kartos Socialiniu Prisijungimu, kuris sukurtas ir pritaikytas išsirtinai E-komercijai ir optimizuotas geresniems rezultatams.

 • Padidinkite Registracijų bei Užsakymų Skaičių

Daugiau nei 25% vartotojų apleidžia savo krepšelius dėl paprastos priežasties – paskyros registracija. Su Bananarent ši problema pilnai pašalinama dėl registracijos supaprastinimo iki poros paspaudimų. Jūsų pirkėjai bus tuo patenkinti, o to rezultatas – pamatysite geresnius konversijos rodiklius.

 • Personalizuokite Apsipirkimo Patirtį

Turėdami socialinių tinklų duomenimis (įskaitant gimtadienius, lytį, amžių, pomėgius ir daugiau), Jūs galite savo parduotuvę pritaikyti prie lankytojų pomėgių bei interesų.

 • Dalinimasis Vienu Paspaudimu

Pirkėjai, kurie jau yra prisijungę, neprivalės patvirtinti aplikacijos prašymo prieš pasidalinant turiniu, nes jau bus tai padarę!

 • Supaprastintas Dalinimasis

Neerzinkite savo klientų šimtais dalinimosi variantų soc. tinkluose apie kuriuos jie nėra girdėję. Su Bananarent Jūs turėsite tik pačias svarbiausias platformas, ypač tas, kurios tikrai vertingos e-komercijai.

 • Padidinkite Savo Matomumą

Kai Jūsų pirkėjai pasidalina prekėmis, Jūs gaunate krūvą matomumo socialiniuose tinkluose, kuris padeda Jums pritraukti daugiau lankytojų į savo e-parduotuvę. Geriausia tai, kad su Bananarent Jūs turėsite dalinimosi mygtukus su išsamia prekės informacija, kuri kiekvieną pasidalinimą pavers ne tik informatyvesniu, bet ir dailesniu.

IŠMANŪS DALINIMOSI MYGTUKAI

 • Padidinkite Socialinių Tinklų Srautą

Ypatingo dalinimosi mygtukai Jūsų e-parduotuvėje padeda klientams pasidalinti prekių nuorodomis su draugais – jeigu radai kažką šaunaus, kodėl neparodyti to savo draugams? Pamatę pasidalinimą, lankytojo draugai galbūt taip pat užsuks aplankyti Jūsų e-parduotuvę ar prisijungs prie Jūsų fanų bendruomenės. Didelis žinomumas socialiniuose tinkluose daugeliui e-parduotuvių yra varomoji pardavimų jėga! Jeigu ja nesinaudojate, prarandate daug potencialių pirkėjų. Net jeigu nesate socialinių tinklų mėgejas(-a), nepraleiskite pro akis e-parduotuvės marketingo galimybių – didesnio žinomumo, lankytojų srauto į Jūsų e-parduotuvę ir galimybės pristatyti klientui akcijas ir pasiūlymus beveik asmeniniame lygmenyje. Pasitelkite socialinių tinklų mygtukus – vertingą lankytojų srauto šaltinį – savo verslo naudai.

 • Facebook Noriu ir Turiu mygtukai

Unikalūs ir tik e-komercijai pritaikyti Facebook Noriu ir Turiu mygtukai – jie leis Jūsų pirkėjams turėti naują būdą išreikšti susidomėjimą prekėmis, kur kas aiškiau nei Like.

 • Sukurta E-komercijai

Bananarent Jums siūlo sprendimus, kurie yra sukurti išskirtinai Elektroninėms Parduotuvėms. Visi dalinimosi mygtukai sukurti būtent E-Komercijos platformai, ne straipsniams ar blogui. Kitų siūlomi dalinimosi sprendimai leidžia dalintis, tačiau nėra optimizuoti E-Prekybai.

 • Sukurkite Savo El-paštų Sąrašą

Pridėkite visus besidalinančius į prenumeratorių sąrašą, sukurkite naują „Tik besidalinantiems“ sąrašą ir skatinkite juos dalintis dar aktyviau pasiūlydami nuolaidas, dovanas – ką tik sugalvosite.

SOCIALINĖ ANALITIKA

Socialinė terpė – unikali ir kartu tokia sudėtinga sužiūrėti. Socialinės analitikos sistema seka visą socialiniuose tinkluose vykstantį aktyvumą, susijusį su Jūsų internetine parduotuve ir atvaizduoja surinktą informaciją intuityvioje vartotojo sąsajoje. Tai – vienas iš efektyviausių būdų matuoti Jūsų e-parduotuvės socialinių kampanijų efektyvumą ir rezultatus. Matykite kas veikia geriausiai, ko reikėtų atsisakyti ir taip dar labiau padidinkite e-parduotuvės populiarumą socialiniuose tinkluose.

 • Nustatykite Pagrindinius Įtakotojus (Influencers)

Tai atveria dar neregėtas galimybes, kurios leidžia identifikuoti pačius vertingiausius įtakotojus (Influencers) ir/ar žmones, kurie dalinasi Jūsų prekėmis ir generuoja pardavimus. Tuomet šią informaciją galite panaudoti tam, kad dalinimasis būtų dar intensyvesnis, pvz., kai identifikuosite geriausius įtakotojus, išsiųskite jiems kuponą ar nemokamą dovanėlę, kad paskatintumėte juos dalintis dar aktyviau!

 • Demografinės Įžvalgos

Prekių ataskaitos taip pat rodo auditorijos duomenis, taigi Jūs galite matyti kuriame mieste ar rajone Jūsų prekė populiariausia. Tai atveria unikalias galimybes selektyviniam marketingui dėl galimybės efektyviai nustatyti kur kokios prekės populiariausios.

 • Socialinių Tinklų Prekių Įžvalgos

Kiekviena prekė turi savo ataskaitą, kur Jūs galite sekti statistiką – pasidalinimai, paspaudimai ir t.t., o su integruota ROI Tracking Aplikacija – pardavimus bei pajamas. Galite statistiką susiaurinti iki duomenų vienam soc. tinklui ar vienam įtakotojui.

“PAPASAKOK DRAUGUI”

Su Bananarent rekomendavimo marketingo platforma Jūsų pirkėjai atves Jums naujų lankytojų tiesiog bendraudami su artimais žmonėmis.

 • Matomoje e-parduotuvės vietoje pateikiami rekomendavimo mygtukai, susieti su socialiniais tinklais.
 • Prisiregistravęs per socialinį tinklą, lankytojas mato lentelę, kuri kviečia išsiųsti žinutę su rekomendacija draugui (el. paštu, per unikalią nuorodą arba per socialinius tinklus).
 • Po sėkmingo pasidalinimo rodoma žinutė, dėkojanti už rekomendavimą.
 • Jeigu draugas, gavęs rekomendaciją, užsuks į Jūsų e-parduotuvę ir užsiregistruos, Jūs padovanosite lankytojui žadėtą dovaną (ką tik sugalvosite – marškinėlius, nuolaidą, vieną iš Jūsų prekių ir pan.).

PASIDALINIMAS PIRKINIAIS

Po krepšelio apmokėjimo, Pasidalinimas Pirkiniais leidžia Jūsų pirkėjams labai lengvai pasidalinti pirkiniais su savo draugais. Svarbiausia – vis tai daroma automatiškai ir stilingai.

 • Padidinkite Registracijų bei Užsakymų Skaičių

Daugiau nei 25% vartotojų apleidžia savo krepšelius dėl paprastos priežasties – paskyros registracija. Su Bananarent ši problema pilnai pašalinama dėl registracijos supaprastinimo iki poros paspaudimų. Jūsų pirkėjai bus tuo patenkinti, o to rezultatas – pamatysite geresnius konversijos rodiklius.

 • Personalizuokite Apsipirkimo Patirtį

Turėdami socialinių tinklų duomenimis (įskaitant gimtadienius, lytį, amžių, pomėgius ir daugiau), Jūs galite savo parduotuvę pritaikyti prie lankytojų pomėgių bei interesų.

 • Dalinimasis Vienu Paspaudimu

Pirkėjai, kurie jau yra prisijungę, neprivalės patvirtinti aplikacijos prašymo prieš pasidalinant turiniu, nes jau bus tai padarę!

 • Efektyvesnis Facebook, SEO ir El. Paštas

Atradimų Sieną galėsite naudoti ne tik pardavimams ar matomumui skatinti – galimybės ir nauda kur kas didesnė. Jūsų Facebook puslapis bus turtingesnis turiniu, turėsite kur kas daugiau klientų el. pašto adresų. Nuolat tikrų žmonių  generuojamas šviežias turinys gerins Jūsų pozicijas paieškos sistemose.

ATRADIMŲ SIENA

Atradimų Sienos aplikacija leidžia lengvai ir bet kurioje e-parduotuvės vietoje pridėti sieną prekių, kuriomis dažniausiai dalintasi arba naujausiai pasidalinta. Tai padidins lankytojų laiką, praleistą parduotuvėje bei vidutinę krepšelio vertę.

 • Dinaminė Prekių Siena

Su Bananarent Jūs galite turėti unikalią prekių sieną, kur atsiras socialiniuose tinkluose populiarios Jūsų e-parduotuvės prekės – automatiškai, jokių atnaujinimų rankiniu būdu. Jeigu prekėmis dalinamasi per soc. tinklus, reiškia jos populiarios ir madingos – jas tiesiog būtina parodyti Jūsų lankytojams.

 • Gilesnė Socialinė Integracija

Kuo daugiau socialinės veiklos parduotuvėje, tuo mlonesnis apsipirkimas kiekvienam naujam lankytojui. Atradimų Siena įpūs naujų vėjų į įprastą apsipirkimo procesą ir leis Jūsų pirkėjams sąveikauti su Jūsų prekėmis kur kas paprasčiau.

 • Integruota Soc. Informacija prie Prekių

Atradimų Siena integruoja realaus laiko informaciją Jūsų prekėms – Like, Share, Tweet, Noriu ir kitų mygtukų skaičiuoklės kartu su prekių informacija – Pavadinimas, Nuotrauka, Kaina ir t.t.

Maksimalus funkcionalumas už vieną kainą.

Kam rinktis iš brangių planų su apribojimais kai galite turėti viską už žemesnę kainą? Mes neribojame Jūsų verslo sėkmės ir norime, kad Jūsų verslas augtų maksimaliu tempu. Todėl savo klientams siūlome maksimalų funkcionalumą ir už save mokančias parduotuves už prieinamą kainą.

Susiję straipsniai mūsų Blog’e:

PASIRINKITE KAS JUS DOMINA:
x
Meniu